Connect with Us

Blendi Fevziu e thotë troç: “Të ardhmen e vajzave të mia nuk e shoh në Shqipëri”

Showbizz

Blendi Fevziu e thotë troç: “Të ardhmen e vajzave të mia nuk e shoh në Shqipëri”

Publikuar

-

Blendi Fevziu është një nga gazetarët më të njohur në Shqipëri. Ai ka rreth 23 vite në ekran dhe janë të pakta herët që e kemi dëgjuar të flasë për familjen.

I ftuar në emisionin Shiko kush luan, Blendi është përballur me pyetje të shumta nga Luana ku ndër to u pyet për të ardhmen e vajzave të tij, nëse e sheh të ardhmen e tyre brenda apo jashtë Shqipërisë. “Nëse do më pyesnin më para për këtë do të thoja edhe mundet, por sot do të doja që vajzat e mia të mos jetonin në Shqipëri. Është një vend maskilist ku është më i vështirë për gratë se sa për burrat”, shprehet ai

Ndërsa përsa i përket zgjedhjes së profesionit Blendi shprehet: “Skam asnjë kufizim. le të ndjkekin instiktin e vet. Çdo gjë që nuk bëhet prej pasioni nuk është e mirë. Është e tmerrshme ta bësh fëmijën të bëjë diçka që nuk do.”

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: