Connect with Us

“Duhemi shumë me njëri tjetrin”/ E lidhur me një burrë 27 vite më të madh, vajza “masakrohet” nga njerëzit

Kuriozitete

“Duhemi shumë me njëri tjetrin”/ E lidhur me një burrë 27 vite më të madh, vajza “masakrohet” nga njerëzit

Publikuar

-

“Duhemi shumë me njëri tjetrin”/ E lidhur me një burrë 27 vite më të madh, vajza “masakrohet” nga njerëzit

Një grua e quajtur Terri Foster-Guy nuk e ka aspak problem të thotë se ka rënë në dashuri me partnerin e saj Kirk Campbell, i cili është 27 vite më i madh.

Sipas “Daily Mail”, Terri dhe Kirk janë njohur në tetor të vitit 2015 kur morën pjesë në një event dhe që prej atëherë u bënë miq në Facebook e më pas nisën një marrëdhënie bashkë.

Por edhe pse familjet e tyre ranë dakord për këtë marrëdhënie, Terri tregon se ajo dhe i dashuri i saj 53-vjeçar Kirk Campbell marrin shpesh komente negative nga njerëzit për shkak të diferencës që kanë në moshë.

Edhe pse njerëzit mendojnë se ajo po del me babanë e saj, për shkak të moshës së Kirk, 26 vjecarja Terri, thotë se kjo nuk ka rëndësi për të.

Por, 26-vjeçarja thotë se thjesht i injoron kritikat dhe u shpreh se:

“Kirk-ut dhe mua nuk na intereson se çfarë thotë bota sepe duhemi shumë me njëri-tjetrin. Nuk më intereson mosha që ka. E adhuroj për personin që është.”

Sipas tyre janë njerëzit ata që nuk i lënë rehat dhe i “masakrojnë” me komentet negative dhe fyese./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Këto 6 pyetje do t’ju ndihmojnë të kuptoni se çfarë dëshiron në të vërtetë shpirti juaj

Publikuar

-

Nga

1.Cfarë ju bën të lumtur? Kjo është një pyetje e bukur e thjeshtë, megjithëse ndonjëherë është e vështirë të përgjigjesh. Cfarë ju bën vërtet të lumtur? Për shembull, a ju bën të lumtur puna juaj e tanishme? Apo është thjesht një mjet për të fituar para? 2.Cfarë doni të bëni? A ka ndonjë gjë që […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ankth dhe vetëvlerësim i ulët/ 8 shenja që ju bëjnë të kuptoni nëse jeni rritur në një familje toksike

Publikuar

-

Nga

Ankthi i fshehur, emocione të vërteta dhe vetëvlerësim të ulët – për fat të keq, disa prindër arrijnë t’i kalojnë të gjitha këto cilësi negative për fëmijët e tyre. Egoizmi dhe indiferenca e tyre ndaj ndjenjave të fëmijëve të tyre ndikojnë shumë në fëmijërinë e tyre. Si rezultat, fëmijët fillojnë të kritikojnë veten, ndjehen të pafuqishëm […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Foto-Çfarë nënkuptojnë në të vërtetë emrat dhe logot e markave të famshme botërore

Publikuar

-

Nga

A e dini se cfarë do të thonë shkronjat në emrin IKEA? Apo çfarë e frymëzoi krijuesin e logos Android? “Bright Side” ju sugjeron të hidhni një vështrim në historinë e markave me famë botërore dhe të zbuloni se çfarë ndikoi në krijimin e logove dhe emrave të rëndësishëm. Pepsi Sipas Davis Bradham, krijuesi i […]

LEXO TE PLOTE