Connect with Us

“Duhemi shumë me njëri tjetrin”/ E lidhur me një burrë 27 vite më të madh, vajza “masakrohet” nga njerëzit

Kuriozitete

“Duhemi shumë me njëri tjetrin”/ E lidhur me një burrë 27 vite më të madh, vajza “masakrohet” nga njerëzit

Publikuar

-

Një grua e quajtur Terri Foster-Guy nuk e ka aspak problem të thotë se ka rënë në dashuri me partnerin e saj Kirk Campbell, i cili është 27 vite më i madh.

Sipas “Daily Mail”, Terri dhe Kirk janë njohur në tetor të vitit 2015 kur morën pjesë në një event dhe që prej atëherë u bënë miq në Facebook e më pas nisën një marrëdhënie bashkë.

Por edhe pse familjet e tyre ranë dakord për këtë marrëdhënie, Terri tregon se ajo dhe i dashuri i saj 53-vjeçar Kirk Campbell marrin shpesh komente negative nga njerëzit për shkak të diferencës që kanë në moshë.

Edhe pse njerëzit mendojnë se ajo po del me babanë e saj, për shkak të moshës së Kirk, 26 vjecarja Terri, thotë se kjo nuk ka rëndësi për të.

Por, 26-vjeçarja thotë se thjesht i injoron kritikat dhe u shpreh se:

“Kirk-ut dhe mua nuk na intereson se çfarë thotë bota sepe duhemi shumë me njëri-tjetrin. Nuk më intereson mosha që ka. E adhuroj për personin që është.”

Sipas tyre janë njerëzit ata që nuk i lënë rehat dhe i “masakrojnë” me komentet negative dhe fyese./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: