Connect with Us

Është cilësuar si “femër fatale”/ Zbuloni të gjitha historitë e dashurisë të aktores Monica Bellucci

Showbizz

Është cilësuar si “femër fatale”/ Zbuloni të gjitha historitë e dashurisë të aktores Monica Bellucci

Publikuar

-

Monica Bellucci ka hijen e një gruaje fatale , shumë meshkuj kanë rënë në këmbët e saj të magjepsur nga bukuria e saj.

Të gjithë e dinë që Monica Bellucci ka qenë e martuar disa herë me aktorin francez Vincent Cassel, një marrëdhënie që përfundoi pas 14 vitesh.

Nga martesa e tyre kanë dy fëmijë, por gjëja më e çuditshme rreth marrëdhënies së tyre është se për shkak të punës nuk kanë jetuar kurrë së bashku.

Në të vërtetë Monica është martuar në moshë shumë të re, me fotografin italian Claudio Carlos Basso, me origjinë argjentinase. Pas disa muajsh aya u ndanë por nuk u mor vesh kurrë asryeja e ndarjes së tyre.

Për disa vite me radhë ajo ka qenë në një lidhje me aktorin Nicola Farron deri në momentin që ka takuar Vincent Cassel.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: