Connect with Us

FOTO-“Dhelpër dinake”/ Mozzik lë pas krahëve Loredanën, shfaqet pranë modeles seksi

Showbizz

FOTO-“Dhelpër dinake”/ Mozzik lë pas krahëve Loredanën, shfaqet pranë modeles seksi

Publikuar

-

FOTO-“Dhelpër dinake”/ Mozzik lë pas krahëve Loredanën, shfaqet pranë modeles seksi

Prej disa ditësh, ndarja publike e reperes shqiptare Loredana nga partneri i saj Mozzik ka bërë xhiron e mediave rozë.

Ajo tregoi se dyshja i ka dhënë fund lidhjes dhe tashmë secili po vazhdon jetën e tij.

Por menjëherë pas ndarjes duket se secili prej tyre po i përkushtohet në maksimum karrierës dhe Mozzik së shpejti do të hedhë në treg këngën me titull “Dhelpër dinake”.

Kënga duket se është dedikim për Loredanën, megjithatë të presim derisa të hidhet në treg.

Por së fundmi Mozzik ka promovuar këngën në rrjetet sociale dhe në një foto shfaqet pranë modeles së njohur, Ljubica Madenica.

Të jetë vetëm promovim apo ka dicka mes tyre? Mbetet ta zbulojmë./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Një nga aktorët më të famshëm dhe seksi në botë/ Disa fakte interesante rreth Brad Pitt

Publikuar

-

Nga

1-Emri i tij i plotë është William Bradley Pitt. Ai lindi në 18 Dhjetor, në 1963. Ai është me origjinë nga Oklahoma, në Shtetet e Bashkuara. 2-Prindërit e tij janë William Pitt (drejtues i një firme kamionësh transporti) dhe Jane Etta Hillhouse. Pitt ka dy motra; Douglas dhe Julie.Brad ka rrënjë indiane, skoceze, gjermane, Seminole […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fotoja që nxorri zbuluar Kejvina Kthellën/ Fansat e masakrojnë në komente: “Nuk je ti”

Publikuar

-

Nga

Modelja shqiptare Kejvina Kthella është kthyer në qendër të vëmendjes të mediave rozë. Prej ditësh të gjitha mediat kanë shkruar për lidhjen e saj me Redjan Rrajën. Por pas gjithë kësaj situate duket se fansat kanë zbuluar një detaj që shumë prej nesh na kishte shpëtuar. Para disa kohësh, modelja postoi një foto me këngëtarin […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Diva botërore si Marilyn Monroe, Madonna dhe Beyonce/ Kjo është dieta rigoroze e vajzave më të famshme

Publikuar

-

Nga

Beyonce është një nga divat e muzikës botërore e cila përveç këngëve të saj është mjaft e pëlqyer edhe për fizikun. Por çfarë qëndron pas një trupi fantastik si të Beyonces? Ajo ka përdorur një nga dietat më të rrepta e cila përfshin vetëm lëngje. Ajo përfundoi dietën Master Cleanse , një dietë gjithë-lëngshme e […]

LEXO TE PLOTE