Connect with Us

FOTO-E dehur dhe pa kontroll/ Veshja e “nxehtë” tradhëton moderatoren seksi

Showbizz

FOTO-E dehur dhe pa kontroll/ Veshja e “nxehtë” tradhëton moderatoren seksi

Publikuar

-

Ajo u bë e njohur në emisionin më të ndjekur në Britani,“Geordie Shore” për format e saj bombastike. Por Chloe Ferry nuk zhgënjen kurrë dhe gjithmonë bëhet krefjalë mediave rozë, dhe kjo për shkak të veprimeve të saj sensuale dhe veshjeve të nxehta.

24-vjeçarja është kthyer në qendër të vëmëndjes pasi është fotografuar e dehur në publik duke bërë gjeste të pakontrolluara.

Biondja seksi u “tradhtua” nga veshja e saj, duke ekspozuar gjoksin para një numri të madh njerëzish.

Duke u përpjekur që të merrte vëmendjen e plotë, prezantuesja britanike kishte zgjedhur një veshje aq të ngushtë dhe s’kishte veshur as të brendshme, duke bërë që t’i ekspozoheshin edhe format trupore.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e sipërme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: