Connect with Us

FOTO-Jeta luksoze e Nora Istrefit/ Zbuloni shifrat marramendëse të veshjes së saj

Fashion

FOTO-Jeta luksoze e Nora Istrefit/ Zbuloni shifrat marramendëse të veshjes së saj

Publikuar

-

FOTO-Jeta luksoze e Nora Istrefit/ Zbuloni shifrat marramendëse të veshjes së saj

Prej disa kohësh, këngëtarja Nora Istrefi u “zhduk” nga rrjetet sociale pas ndarjes së bujshme me ish partnerin e saj Robert Berisha.

Por më vonë këngëtarja u rikthye duke tërhequr vazhdimisht vëmendjen me postimet e saj.

Në fotot e fundit Nora i la gojëhapur fansat e veshur me një fustan të zi me lule, taka të kuqe dhe një look mahnitës.

Mirëpo për fustanin këngëtarja ka harxhuar vetëm 40 euro. Ndërsa aksesorët e tjerë që ka përdorur janë më të shtrenjtë.

Faqja “whattheywearin” bën të ditur se çanta Dior që mban Nora kushton 2800 euro dhe vathët 465 euro.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e sipërme./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Të thjeshta dhe elegante/ Zbuloni 3 kombinimet më të bukura të pulovrës në vjeshtë

Publikuar

-

Nga

Pas verës me larmi tendencash, të gjitha vajzat e modës kanë filluar të prezantojnë veshjet e tyre të reja dhe, në këtë mënyrë, edhe tendencat e vjeshtës. Pulovra klasike ka filluar të jetë e pranishme në profilet e tyre sociale, madje edhe mënyra se si duhet ta kombinoni atë. Ndërsa zakonisht ne pulovrat i veshim […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Veshja më komode e ditës/ Zbuloni kombinimet që mund të bëni me një bluzë të bardhë

Publikuar

-

Nga

Një bluzë pambuku e bardhë, me ca shkronja të zeza sipër, të bën të dukesh menjëherë stil në të gjitha ditët. Aq më tepër sot, kur një t-shirt kombinohet jo vetëm me xhinse, por vishet edhe poshtë xhaketës së kostumit apo me lloj lloj fundesh, për një pamje më moderne dhe lozonjare. Mendo pastaj, nëse […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Serioze por edhe joshëse/ Kolegët do mbeten pa fjalë, zbuloni veshjet që ju duhen në raste festash pune

Publikuar

-

Nga

Edhe pse jemi ende në muajin nëntor, ditët kalojnë shpejt dhe duhet të mendohemi se cfarë do të veshim në festat që po afrohen, sidomos në ato të punës. Duhet të gjejmë diçka që të dukemi sa serioze aq edhe joshëse. Para se ta stërmundoni veten, hidhini një sy veshjeve që duhet seriozisht t’i konsideroni […]

LEXO TE PLOTE