Connect with Us

Jetë luksi dhe veshje të shtrenjta/ Zbuloni 3 shenjat e horoskopit që janë të destinuar për tu bërë milionerë

Life Style

Jetë luksi dhe veshje të shtrenjta/ Zbuloni 3 shenjat e horoskopit që janë të destinuar për tu bërë milionerë

Publikuar

-

Këto shenja horoskopi janë të destinuara për të notuar në para

Shigjetarët

Shigjetarët janë me mendje të hapur, eksperimentale dhe përpiqen të kuptojnë botën përreth tyre – por me sa duket kjo nuk shtrihet gjithmonë në marrëdhëniet e biznesit.Shigjetari investon për një jetë të mirë. Kjo shenjë kërkon përvojën e duhur profesionale, për të pasur një jetë luksi dhe pushime të mrekullueshme.

Luani

Nëse jeni një miliarder, shanset janë të mira qe jeni  një Luan.Një i lindur në shenjën e Luanit është i frymëzuar për të financuar për veshjet e tyre, darkat luksoze, dhuratat dhe aktivitetet e tjera, që i ndihmojnë të jenë në qendër të vëmendjes. Në të njëjtën kohë, aftësitë e lidershipit natyral të Luanit, mund të çojnë në rritjen e pasurisë së tyre.

Peshqit

Endërrimtar dhe krijues, Peshqit njihen gjithashtu për aftësinë e tyre për të sjellë në jetë ide të mëdha, si në rastin e Michael Dell, themeluesit të Dell Technologies.Shpeshherë të lindurit në shenjën e Peshkut i tremben rrënimit financiar, prandaj i ruajnë të ardhurat e tyre me kujdes. Nëse siguria e tij kërcënohet, janë të gatshëm të rrezikojnë, vetëm mos të kenë probleme ekonomike. Paratë ju ngjisin shumë Peshqëve, prandaj e shijojnë ndjesinë e tyre. Janë ekspertë në grumbullimin e parasë, që i shton mundësitë për t’u pasuruar në të ardhmen./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: