Connect with Us

Jetë luksi dhe veshje të shtrenjta/ Zbuloni 3 shenjat e horoskopit që janë të destinuar për tu bërë milionerë

Life Style

Jetë luksi dhe veshje të shtrenjta/ Zbuloni 3 shenjat e horoskopit që janë të destinuar për tu bërë milionerë

Publikuar

-

Këto shenja horoskopi janë të destinuara për të notuar në para

Shigjetarët

Shigjetarët janë me mendje të hapur, eksperimentale dhe përpiqen të kuptojnë botën përreth tyre – por me sa duket kjo nuk shtrihet gjithmonë në marrëdhëniet e biznesit.Shigjetari investon për një jetë të mirë. Kjo shenjë kërkon përvojën e duhur profesionale, për të pasur një jetë luksi dhe pushime të mrekullueshme.

Luani

Nëse jeni një miliarder, shanset janë të mira qe jeni  një Luan.Një i lindur në shenjën e Luanit është i frymëzuar për të financuar për veshjet e tyre, darkat luksoze, dhuratat dhe aktivitetet e tjera, që i ndihmojnë të jenë në qendër të vëmendjes. Në të njëjtën kohë, aftësitë e lidershipit natyral të Luanit, mund të çojnë në rritjen e pasurisë së tyre.

Peshqit

Endërrimtar dhe krijues, Peshqit njihen gjithashtu për aftësinë e tyre për të sjellë në jetë ide të mëdha, si në rastin e Michael Dell, themeluesit të Dell Technologies.Shpeshherë të lindurit në shenjën e Peshkut i tremben rrënimit financiar, prandaj i ruajnë të ardhurat e tyre me kujdes. Nëse siguria e tij kërcënohet, janë të gatshëm të rrezikojnë, vetëm mos të kenë probleme ekonomike. Paratë ju ngjisin shumë Peshqëve, prandaj e shijojnë ndjesinë e tyre. Janë ekspertë në grumbullimin e parasë, që i shton mundësitë për t’u pasuruar në të ardhmen./CNA.al

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Veshjet që do t’iu duhen patjetër këtë dimër/ Nuk duhet t’i mungojnë gardërobës tuaj

Publikuar

-

Nga

Moti i ftohtë ka mbërritur zyrtarisht tani që temperaturat janë ulur! Vjeshta po i lë dalëngadalë vend dimrit dhe tashmë është koha të mendojmë për ato veshje ose aksesorë që janë më në modë këtë sezon. Nëse doni të investoni për të pasur një gardërobë që t’ju plotësojë nevojat këtë periudhë, ne e kemi një […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Çfarë ndodh kur Ujori dhe Demi bëhen bashkë/ Ja arsyeja pse këty dy shenja janë çifti perfekt

Publikuar

-

Nga

Demi (shenja e Tokës) është i njohur si një nga shenjat më punëtore dhe shumë motivuese. Ujori (shenja e Ujit) është një nga yjet krijuese. Ujori e gjen origjinalitetin shumë tërheqës, dhe ato janë gjithashtu tifozë të mëdhenj të makinës ambicioze dhe mentaliteteve të palodhur. Tërheqja është shumë e vërtetë. Prandaj, pse Ujori ‘tërhiqet kaq […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

6 gabimet më të mëdha që bëjnë gratë kur janë në një marrëdhënie/ Lexojini me vëmendje

Publikuar

-

Nga

Nuk ia dinë vlerën vetes: Ky gabim bëhet kryesisht nga gratë që janë më pak dominuese dhe më shumë drejt anës së nënshtrimit. Ne të gjithë e dimë se ekziston një nivel i caktuar respekti që duhet të ruajmë për veten tonë, që niveli i respektit është i rëndësishëm për të ruajtur sepse i mban […]

LEXO TE PLOTE