Connect with Us

Nga këshillat deri tek numrat e fatit/ Disa fakte që duhet të dini për shenjën tuaj të horoskopit

Kuriozitete

Nga këshillat deri tek numrat e fatit/ Disa fakte që duhet të dini për shenjën tuaj të horoskopit

Publikuar

-

Dashi

Përballoje këtë të shtunë me shumë durim, dijeni se humori i keq është kalimtar. Pavarësihst gjendjes së tanishme qetësia do të kthehet së shpejti.

Këshilla: Mos u shqetësoni shumë për vështirësitë

Numri i fatit: 27

Ngjyra e preferuar: Violetë

 

Demi

Horoskopi për datën 19 tetor bën të ditur se e shtuna do të jetë për dashurinë dhe do të keni mundësinë të rregulloni raportet tuaja me partnerein. Do të bëni shumë ndryshime përsa i përket shtëpisë.

Këshillë: Tentoni një pajtim

Numri i fatit: 40

Ngjyra: E argjendë

 

Binjakët

Kohëve të fundit shpenzimet janë të shumta, por mos u bazoni në të ardhurat e familjes, duhet të kërkoni mënyrën si të fitoni para.

Këshillë: Mendoni një mënyrë për të fituar më shum ëpara

Numri i fatit: 26

Ngjyra e preferuar: Kafe

 

Gaforrja

Hëna do të jetë në favor të dashurisë. Shfrytëzojeni fundjavën për ta kaluar me partnerin tuaj.

Këshilla : Mos mendoni shumë për problemet

Numri i fatit:65

Ngjyra:Blu

 

Luani

Përsa i përket punës do të merrni një përgjigje shumë të rëndësishme ndaj mos e neglizhoni

Këshilla: Mos humbni kohë

Numri i fatit: 46

Ngjyra: E zeza

 

Virgjëresha

Parashikohet një gjendje e mirë nga na mendore por njësoj përsa i përket problemet me fizikun

Këshilla: Nëse dhimbjet shtohen, lajmëroni doktorin

Numri i fatit: 76

Ngjyra:  E kuqe

 

Peshorja

Marsi dhe Dielli janë me ju dhe do t’iu ndimojnë ta kaloni me pozitivitet këtë të shtunë. Ndaj duhet të buzëqeshni pak më shumë.

Këshillë: Bëni dhe ju pjesën që ju takon.

Numri i fatit: 82

Ngjyra: E verdhë

 

Akrepi

Ana sentimentale do të jetë e shkëlqyer, do të kaloni më shumë kohë me partnerin tuaj.

Këshillë: Shprehni ndjenjat tuaja

Numri i fatit: 81

Ngjyra: Rozë

 

Shigjetari

Hëna do të bëjë të jeni më optimist dhe pozitivë, sidomos në anën profesionale ku keni marrë një përgjigje që e prisnit prej kohësh.

Këshillë: Mbani  një qëndrim pozitiv.

Numri i fatit: 95

Ngjyra: Aquamarina

 

Bricjapi

Krizat në çift nuk duhen lënë pas dore, flisni me zemër të hapur në vend që të hiqni dorë nga diçka shumë e rëndësishme.

Këshillë: Flisni me partnerin tuaj

Numri i fatit: 83

Ngjyra: Pink

 

Ujori

Ndryshimet që doni të bëni duhet tëp resin.

Këshillë: Shihni përpara

Numri i fatit: 86

Ngjyra: e argjentë

 

Peshqit

E shtuna rrotullohet rreth dashurisë, por kujdes me gjestet dhe fjalët, pasi mund të rrezikoni të nisni çdo gjë nga e para.

Këshillë: Kujdes me zgjedhjet që bëni

Ngjyra: E bardhë

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: