Connect with Us

Një emër tradicional dhe jo për një vajzë të bukur/ Modelja zbulon emrin që kishin menduar prindërit për të

Showbizz

Një emër tradicional dhe jo për një vajzë të bukur/ Modelja zbulon emrin që kishin menduar prindërit për të

Publikuar

-

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi të ekranit. Bukuroshja bjonde ka qenë e ftuar në emisionin e Rudinës ku ka treguar më shumë detaje rreth jetës së saj private.

E pyetur për ditën e lindjes, Kejvina është përgjigjur se ka lindur ditën e premte dhe detaji që zbuloi ishte se prindërit e saj kishin dashur ta quanin Prena.

Kujtojmë se modelja është komentuar shumë në mediat rozë së fundi për sherrin që ka bërë me modelen Einxhel Shkira. Por Kejvina nuk e ka prekur fare këtë temë dhe ende nuk e dimë versionin e saj të ngjarjes. Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: