Connect with Us

Nora Istrefi flet për herë të parë pas ndarjes nga Roberti/ Ja çfarë tha këngëtarja

Showbizz

Nora Istrefi flet për herë të parë pas ndarjes nga Roberti/ Ja çfarë tha këngëtarja

Publikuar

-

Nora Istrefi flet për herë të parë pas ndarjes nga Roberti/ Ja çfarë tha këngëtarja

Tashmë u bë pak kohë që ka kaluar nga ndarja e Robertit dhe Norës por  në krahasim nga këngëtari, Nora nuk ka bërë një deklaratë publike rreth ndarjes.

Së fundi Nora ka qenë e pranishme në sfilatën e Valdrin Sahitit dhe Alketa Vejsiut ku nuk i ka shëptuar dot pyetjeve rreth ndarjes.

“A ke për të shtuar diçka pas lajmit që mori dhenë që tashmë je e divorcuar?, ishte pyetja e gazetarit. “Ama hiç asgjë”, iu kthye Nora duke buzëqeshur dhe falenderuar fansat e saj.

“Ka thashetheme që je në një lidhje të re”, ishte pyetja e radhës e gazetarit të “Prive”, por Nora nuk iu përgjigj aspak, duke na bërë edhe më tepër kuriozë.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Nuk i kuptoj se çfarë thonë, nuk japin mesazh”/ Grupi “2 die 4” tregon kush janë reperët më të fuqishëm të momentit

Publikuar

-

Nga

Grupi i njohur 2die4 ka fituar zemrat e publikut shqiptar që në fillimet e tyre. Kënga hit e tyre “Më pëlqen çfarë”m dëgjohet ende nga fansat e tyre. Mbrëmjen e sotme, të ftuar në Soiree, reperët kanë folur për muzikën që po bëhet në ditët e sotme. Të pyetur nga moderatorja se ç’mendim kanë për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Konkurrencë e fortë/ Soni Malaj konfrimon pjesëmarrjen e saj në “Këngën Magjike”

Publikuar

-

Nga

Ky edicion i Këngës Magjike ka rikthyer shumë emra të njohur të mzuikës shqiptare. Artistë si Besa Kokëdhima, Eneda Tarifa, Anxhela Peristeri, Marsela Çibukaj, Fifi, kanë qenë këngëtaret që kanë marrë pjesë deri më tani në Këngën Magjike. Kësaj liste i shtohet edhe Soni Malaj, e cila ditën e sotme ka treguar se do të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-J Balvin i bën dhuratën marramendëse Justin Bieber-it/ Këngëtari tregon unazën me diamantine gjigant

Publikuar

-

Nga

Këngëtari me famë botërore Justin Bieber ka ndarë me ndjekësit e tij dhuratën e çmuar që i ka bërë këngëtari kolumbian J Balvin. Teksa shfaqej i veshur sportive, Justin ka treguar unazën me gur diamanti. Justin nuk ka ngurruar ta ndajë këtë moment me ndjeëksit e tij dhe falenderon publikisht këngëtarin. “J Balvin faleminderit për […]

LEXO TE PLOTE