Connect with Us

Po çmendin rrjetet sociale/ Zbuloni kush janë këngëtarët shqiptarë më të ndjekur në Instagram

Showbizz

Po çmendin rrjetet sociale/ Zbuloni kush janë këngëtarët shqiptarë më të ndjekur në Instagram

Publikuar

-

Në vitet e fundit, rrjetet sociale janë bërë shumë të rëndësishme dhe të ndjekura për shumë personazhe publike.

Pas Facebook, tashmë Instagrami është bërë rrjeti më i pëlqyer nga personazhet publike shqiptarë, dhe më i përdoruri, duke filluar kështu një “garë”, se cili ka më shumë ndjekës.

Por cili është “Mbreti ose mbretëresha e Instagramit”?

Nga Enca tek Tayna, CNA.al zbulon listën e mëposhtme të këngëtarëve shqiptarë më të ndjekur në Instagram për momentin. /CNA.al

1.Enca 2.1 milionë ndjekës

2.Loredana 2.1 milionë ndjekës

3.Dhurata Dora 1.8 milionë ndjekës

4.Luana Vjollca 1.6 milionë ndjekës

5.Era Istrefi 1.5 milionë ndjekës

6.Ledri Vula 1.4 milionë ndjekës

7.Xhensila Myrtezaj 1.4 milionë ndjekës

8.Elvana Gjata 1.4 milionë ndjekës

9.Noizy 1.4 milionë ndjekës

10.Kida 1.3 milionë ndjekës

11.Dafina Zeqiri 1.3 milionë ndjekës

12.Mozzik 1.2 milionë ndjekës

13.Arilena 1.1 milionë ndjekës

14.Tayna 1 milionë ndjekës

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: