Connect with Us

Prej 6 vitesh në heshtje/ Julka Gramo tregon arsyen pse braktisi muzikën

Showbizz

Prej 6 vitesh në heshtje/ Julka Gramo tregon arsyen pse braktisi muzikën

Publikuar

-

Në vitet 2000 dhe më tej, të gjithë ishim mësuar duke dëgjuar këngët hit të këngëtares Julka Gramo, e cila nuk mungonte në asnjë eveniment muzikor që bëhej në ato vite.

Por për më shumë se 6 vite ajo vendosi të braktiste muzikën dhe shkakun e ka treguar  për herë të parë, në një intervistë për emisionin “Mirage” . Julka ka treguar se u largua nga muzika për të qëndruar sa më pranë familjes.

Ajo u shpreh se muzika i merrte shumë kohë dhe nuk e lejonte të merrej me fëmijët e saj.Por, ajo shtoi se gjatë kësaj periudhe pushimi ka kuptuar se dashuria e saj më e madhe është radioja dhe televizioni.

Aktualisht ajo është duke ushtruar profesionin e saj në radio dhe televizion dhe mesa duket ka gjetur komoditetin që i nevojitet.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e sipërme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: