Connect with Us

VIDEO-Tipike meksikane/ Aktorja e famshme i jep fund beqarisë

Showbizz

VIDEO-Tipike meksikane/ Aktorja e famshme i jep fund beqarisë

Publikuar

-

Ajo është një nga aktoret më të njohura meksikane. Bëhet fjalë për Carmen Villalobos e cila ditën e djeshme i ka dhënë fund beqarisë.

Në një ceremoni tipike meksikane, Carmen ka shkëlqyer e veshur si nuse. Carmen ka publikuar në Instastory momentet më kulminante të festës.

Ajo është martuar me aktorin Sebastian Caicedo në një ceremoni që ka bërë bujë në të gjitha mediat latine.

Carmen ka veshur 2 fustane në ditën më të rëndësishme të jetës së saj. Në fillim ajo u shfaq e veshur me një fustan madhështor të bardhë dhe më pas gjatë festës një fustan më komod i cili përbëhej nga perlat. Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: