Connect with Us

Dashuria, Familja dhe Puna/ Zbuloni parashikimin e çdo shenje të horoskopit sipas Susan Miller

Life Style

Dashuria, Familja dhe Puna/ Zbuloni parashikimin e çdo shenje të horoskopit sipas Susan Miller

Publikuar

-

Dashi

Kjo javë do të jetë fitimprurëse për ju pasi Venusi në zonën tuaj me paratë e njerëzve të tjerë do të lidhet me fuqinë e planeteve të tjerë në sektorin e karrierës.

Demi

Dashuria mund të jetë në mendjen tuaj këtë javë ndërkohë që dielli do të vendoset në sektorin tuaj të partneritetit dhe do t’iu fokusoj te marrëdhëniet e rëndësishme.

Binjakët

Teksa Venusi tërheq Saturnin dhe Plutonin në vendin tuaj dhe paratë e të tjerëve, përpjekjet tuaj mund t’iu udhëheqin drejt mundësive financiare.

Gaforrja

Ju mund të dëshironi të qetësoheni në mënyrë romantike pasi planeti i dashurisë do të ftojë Saturnin në Bricjap  në sektorin tuaj të marrëdhënieve.

Luani

Ju mund të dëshironi të bëni punët e shtëpisë tani pasi Venus do të lidhet me Saturnin e zellshëm në vendin tuaj të aktivitetit të përditshëm.

Virgjëresha

Mund të ndiheni më të frymëzuar të dërgoni ndonjë mesazh romantik , të shkruani ndonjë poezi ose të kaloni disa momente relaksi me një person të dashur për ju.

Peshorja

Do të gjeni mundësinë të punoni në distancë këtë javë pasi Venusi ka ndërhyrë në financat tuaja dhe lidhja me Saturnin do të ndërhyjë në shtëpinë dhe familjen tuaj

Akrepi

Dielli do të lëvizë në sektorin personal këtë javë, që do të thotë se ky është sezoni për të festuar uniken tek ju. Le të humbasim dhe të bëjmë pak qejf.

Shigjetari

Me Saturnin në sektorin e financave, ju do të keni një buxhet shumë të ngushtë. Saturni do të ndriçojë me Venusin në vendin tënd të qetësisë.

Bricjapi

Këtë javë ju do të shijoni shoqërinë e të tjerëve pasi Venusi në aspektin shoqëror do të lidhet me Saturnin dhe Plutonin.

Ujori

Drita e diellit do të shkëlqejë karrierën tuaj këtë javë, dhe Venusi do të shtojë më shumë harmoni në jetën tuaj profesionale dhe arritjet.

Peshqit

Romanca do t’iu dërgojë në një destinacion të huaj këtë javë pasi Venusi në sektorin e udhëtimeve do të harmonizohet me Neptunin tek Peshqit.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Veshjet që do t’iu duhen patjetër këtë dimër/ Nuk duhet t’i mungojnë gardërobës tuaj

Publikuar

-

Nga

Moti i ftohtë ka mbërritur zyrtarisht tani që temperaturat janë ulur! Vjeshta po i lë dalëngadalë vend dimrit dhe tashmë është koha të mendojmë për ato veshje ose aksesorë që janë më në modë këtë sezon. Nëse doni të investoni për të pasur një gardërobë që t’ju plotësojë nevojat këtë periudhë, ne e kemi një […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Çfarë ndodh kur Ujori dhe Demi bëhen bashkë/ Ja arsyeja pse këty dy shenja janë çifti perfekt

Publikuar

-

Nga

Demi (shenja e Tokës) është i njohur si një nga shenjat më punëtore dhe shumë motivuese. Ujori (shenja e Ujit) është një nga yjet krijuese. Ujori e gjen origjinalitetin shumë tërheqës, dhe ato janë gjithashtu tifozë të mëdhenj të makinës ambicioze dhe mentaliteteve të palodhur. Tërheqja është shumë e vërtetë. Prandaj, pse Ujori ‘tërhiqet kaq […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

6 gabimet më të mëdha që bëjnë gratë kur janë në një marrëdhënie/ Lexojini me vëmendje

Publikuar

-

Nga

Nuk ia dinë vlerën vetes: Ky gabim bëhet kryesisht nga gratë që janë më pak dominuese dhe më shumë drejt anës së nënshtrimit. Ne të gjithë e dimë se ekziston një nivel i caktuar respekti që duhet të ruajmë për veten tonë, që niveli i respektit është i rëndësishëm për të ruajtur sepse i mban […]

LEXO TE PLOTE