Connect with Us

FOTO-“Ekspozimet e kofshëve po na…”/ Pushime në Paris, Arbana Osmani kritikohet nga fansat

Showbizz

FOTO-“Ekspozimet e kofshëve po na…”/ Pushime në Paris, Arbana Osmani kritikohet nga fansat

Publikuar

-

Prej disa muajsh moderatorja shqiptare Arbana Osmani është përfolur për lidhjen e saj të dashurisë me regjizorin Eduard Grishaj.

Së fundmi Arbana ndodhet në Paris me pushime por pas fotove të saj ,shumë fansa nisën ta kritikonin dhe komentonin negativisht.

Në fotot që Arbana ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj të Instagramit,  shihet e ulur këmbë mbi këmbë sipër tavolinës, dhe një  prej komentueseve  e ka kritikuar për fundin e shkurtër që i nxjerr në pjesën anësore të kofshës.

“Je vesh tamam per karnavale fundi qe ke vesh sishte nevoja ta rendoje lart me nje blluz si kjo por nje blluz te thjesht nje ngjurshe”-shkruan një komentuese.

“Këto ekspozimet e kofshëve do të na kënaqin dita ditës.”-shkruan një tjetër.

E ndërsa i vënë  në dukje edhe gjatësinë e fundit që Arbana ka veshur: ‘ Fundi shumë i shkurtër nuk i shkon stilit tënd Arbana.”

Por nga ana e moderatores nuk ka pasur asnjë reagim, dhe mesa duket ajo po i shijon me të vërtetë pushimet e saj pa u shqetësuar nga komentet./CNA.al

 

View this post on Instagram

 

Bonjour❤️

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Kendall Jenner zgjedh “nënën më të keqe” në familje/ Modelja bën renditjen

Publikuar

-

Nga

Kendall Jenner është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo është renditur në top 20 e personave më të ndjekur në Instagram për vitin 2019. Pas pushimeve të nxehta Kendall është bërë pjesë e një interviste nga Harry Styles në emisionin The late shoë ëith James Corden. Ajo është përballur me pyetjet […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Pa filtra dhe pa make up”/ Ylli i “Shtëpiake të dëshpëruara” tregon format e saj perfekte

Publikuar

-

Nga

Teri Hatcher i ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur teksa ka treguar fizikun e saj mbresëlënës. Ylli i “Shtëpiake të dëshpëruara”, 55 vjeç është shfaqur në super formë teksa tregon muskujt me bikini. Teri e ka publikuar foton në rrjetet sociale dhe tregon se kjo foto nuk ka nevojë as për filëtr as […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Nga Kim Kardashian tek Jennifer Lopez/ Gratë më seksi të showbizit që guxuan të shfaqeshin në publik pa tualet

Publikuar

-

Nga

2019 ishte viti i bukuirsë natyrale. Nuk ka të bëjë vetëm me mospërdorimit të make up por me atë që shumë personazhe të famshme vendosën të shfaqeshin në publik pa asnjë filtër. Një nga yjet botërore siç është Kim Kardashian, tregoi me anë të një video në Instagram fytyrën e saj pas asnjë lloj ndërhyrje […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“As nuk e kemi ëndërruar”/ Vesa Luma tregon për jetën në Zelandën e Re

Publikuar

-

Nga

Çifti i showbizit shqiptar Vesa Luma dhe Big Basta prej vitesh janë zhvendosur për të jetuar në Zelandën e re së bashku me djalin e tyre Lian. Ajo ka treguar se është mjaft e lumtur në vendin ku po jeton tani edhe pse bën një jetë të thjeshtë. Të gjitha ato që i kanë munguar […]

LEXO TE PLOTE