Connect with Us

FOTO-“Kam besim tek ti”/ Reperi shqiptar kërkon nuse, Tayna publikon bisedat

Showbizz

FOTO-“Kam besim tek ti”/ Reperi shqiptar kërkon nuse, Tayna publikon bisedat

Publikuar

-

Pak ditë më parë, reperja shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar, Tayna publikoi këngën e saj të re, një baladë të titulluar “Sicko”, e cila ka arritur deri tani 3 milionë klikime në Youtube.

Reperja i kërkoi ndjekësve të saj t’i dërgonin video të vetes së tyre me këngën “Sicko” në sfond, duke i publikuar më pas fansat në Instastory.

Por teksa ka parë fanset e Tayna-s, reperi i “Benzi”, Finem, i ka bërë një kërkesë Tayna-s, dhe i ka kërkuar asaj të etiketojë vajzat në Story, sepse interesohej për to.

Tayna publikoi bisedën private me Finem, duke u shprehur se reperi po kërkon nuse, gjë të cilën Finem nuk e ka mohuar.

Finem: Bani tag njerëzve

Tayna: Hahahahah tu gjet nuse ti n’story t’mija

Finem: Kam besim ke ti ahahahha

Krahas bisedës me Finem, reperja shkruan:

“Vëmendje vajza të bukura! Finem kërkon nuse!”

Madje nuk e kanë lënë me kaq, por Tayna ka ripostuar edhe një video të Finem me këngën e saj në sfond, pikërisht me fjalët e tekstit: “Jam bingo”.

“Hahahaha djalë bingo pra gocaaaa.”- shkruan Tayna në video./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: