Connect with Us

“Jam mirënjohëse që jam gjallë”/ Lori Hoxha i bën vetes dedikimin e ëmbël për ditëlindje

Showbizz

“Jam mirënjohëse që jam gjallë”/ Lori Hoxha i bën vetes dedikimin e ëmbël për ditëlindje

Publikuar

-

Trashëgimtarja e Top Channel, pak ditë pasi festoi atë që do të ishte 51-vjetori i babait të saj të ndjerë,Dritan Hoxha, festoi ditën e djeshme ditëlindjen e saj.

Ajo mbush plot 26 vjeç dhe ditëlindja e ka gjetur në një vend super special, në Muzeun e Luvrit duke shijuar bukurinë e Monalizës.

Ajo ka publikuar fotot nga muzeu, ndërsa e shoqëron postimin me një dedikim për kohën që ikën dhe falenderimet për njerëzit që i kanë qëndruar pranë.

“Ky vit i fundit më ka ndryshuar në shumë mënyra dhe jam shumë mirënjohëse që jam gjallë për të parë një vit tjetër, që kam shansin të dua njerëzit që dua edhe më shumë, për të korrigjuar gabimet dhe për të bërë të reja dhe për të punuar me veten ndërkohë që po përpiqem të jetoj jetën më të mirë. Mirënjohëse për këdo që më ndihmoi të bëhem gruaja që jam sot”, shkruan Lori.

Në këtë festë nuk mund të mungonte torta e ditëlindjes dhe më pas ajo shfaqet në një club me shoqen e saj të ngushtë.

Festimet kanë vijuar më pas në shtëpi, ku nuk mungon atmosfera festive me tullumbace./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: