Connect with Us

Komode dhe të kombinueshme/ Zbuloni çantat më “in” për këtë sezon vjeshte

Fashion

Komode dhe të kombinueshme/ Zbuloni çantat më “in” për këtë sezon vjeshte

Publikuar

-

Komode dhe të kombinueshme/ Zbuloni çantat më “in” për këtë sezon vjeshte

Stina e vjeshtës, është pothuajse më e pëlqyera për të gjithë njerëzit. Dhe kjo na bën që mos të vishemi me shumë rroba si në stinën e dimrit.

Në këtë stinë, çanta është një aksesor shumë i rëndësishëm, i cili, gjithashtu si veshjet, është bërë më komode. Fatmirësisht, këtë vjeshtë sekreti i çantave është te komoditeti. Dhe për këtë, dizajnerët e modës kanë propozuar çanta me material nga xhupat, të lehta e të rehatshme dhe ato me rripa për shpinë.

Nga Mansur Gavriel, te Phillip Lim dhe Tory Burch, në këtë kolazh, do të gjeni çantat më komode të këtij sezoni. Blogeret e njohura të modës e kanë zgjedhur dhe e kanë adhuruar këtë variant, i cili, mbi të gjitha, është rehati nga mëngjesi në darkë.

Për më tepër shikoni fotogalerinë e sipërme. /CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Të thjeshta dhe elegante/ Zbuloni 3 kombinimet më të bukura të pulovrës në vjeshtë

Publikuar

-

Nga

Pas verës me larmi tendencash, të gjitha vajzat e modës kanë filluar të prezantojnë veshjet e tyre të reja dhe, në këtë mënyrë, edhe tendencat e vjeshtës. Pulovra klasike ka filluar të jetë e pranishme në profilet e tyre sociale, madje edhe mënyra se si duhet ta kombinoni atë. Ndërsa zakonisht ne pulovrat i veshim […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Veshja më komode e ditës/ Zbuloni kombinimet që mund të bëni me një bluzë të bardhë

Publikuar

-

Nga

Një bluzë pambuku e bardhë, me ca shkronja të zeza sipër, të bën të dukesh menjëherë stil në të gjitha ditët. Aq më tepër sot, kur një t-shirt kombinohet jo vetëm me xhinse, por vishet edhe poshtë xhaketës së kostumit apo me lloj lloj fundesh, për një pamje më moderne dhe lozonjare. Mendo pastaj, nëse […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Serioze por edhe joshëse/ Kolegët do mbeten pa fjalë, zbuloni veshjet që ju duhen në raste festash pune

Publikuar

-

Nga

Edhe pse jemi ende në muajin nëntor, ditët kalojnë shpejt dhe duhet të mendohemi se cfarë do të veshim në festat që po afrohen, sidomos në ato të punës. Duhet të gjejmë diçka që të dukemi sa serioze aq edhe joshëse. Para se ta stërmundoni veten, hidhini një sy veshjeve që duhet seriozisht t’i konsideroni […]

LEXO TE PLOTE