Connect with Us

“Mund të shihni, por s’mund të prekni”/Fotot “bombastike” të Demi Rose, gëzojnë fansat

Showbizz

“Mund të shihni, por s’mund të prekni”/Fotot “bombastike” të Demi Rose, gëzojnë fansat

Publikuar

-

“Mund të shihni, por s’mund të prekni”/Fotot “bombastike” të Demi Rose, gëzojnë fansat

Ajo njihet si një ndër modelet më “bombë” të Instagramit, dhe nuk nguron të postojë foto të tjers seksi për fansat e saj.

Demi Rose vazhdon të gëzojë 10.4 milionë ndjekësit e saj në Instagram me dy foto të nxehta me dekolte te kuqe të hapur ku shkruan: “Mund të shihni, por s’mund të prekni”.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e sipërme./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Takim i fshehtë/ Nicole Scherzinger flirton me konkurrentin e X Factor

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja e njohur amerikane Nicole Scherzinger pas ndarje nga sportisti Grigor Dimitrov duket se po flirton me një nga konkurrentët e X Factor, Thom Evans. Mes dyshes është vënë re një lloj kimie që në fillimet e spektaklit. Burimet thonë se Thomas nuk kishte patur më parë guximin t’i kërkonte një takim këngëtares, por si […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Refuzon “një mal me para” vetëm se nuk donte të vishej me të zeza/ Naomi Campbell: “Do ishte hipokrite”

Publikuar

-

Nga

Modelja më e kërkuar e pasarelave Naomi Campbell ka refuzuar një mal me para vetëm se nuk dontë të vishej me të zeza në shoën “All in black”. Ajo është shprehur se gjithçka që kërkon në industrinë e modës është ekuilibri. Supermodelja 49-vjeçare ka folur me shumë sinqeritet për eksperiencën e saj të gjatë në […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ende zemërthyer për ikjen tënde”/ 5 vite pa Dr.Florin, miku i tij më i ngushtë i dedikon fjalët prekëse

Publikuar

-

Nga

Këngëtari dhe kantautori Dr.Flori , ndërroi jetë papritur rreth 5 vite më parë duke lënë pas një boshllëk të madh tek të afërmit e tij. Sot në përvjetorin e tij të vdekjes nuk kanë lënë pa e kujtuar publikisht familjarët dhe miqtë e tij më të mirë dhe një prej tyre eshte edhe Landi Hysi, […]

LEXO TE PLOTE