Connect with Us

Nuk e humbin kurrë hijeshinë e tyre/ Njihuni me 3 shenjat e horoskopit që bëhen më të bukura me moshën

Kuriozitete

Nuk e humbin kurrë hijeshinë e tyre/ Njihuni me 3 shenjat e horoskopit që bëhen më të bukura me moshën

Publikuar

-

1- Virgjëresha

Një ndër ato pak shenja që bëhen më të bukura ndërsa kalojnë vitet, është shenja e Virgjëreshës. Një shenjë e vëmendshme, e përpiktë, skrupuloze në të gjitha aspektet e jetës së saj, edhe në lidhje me imazhin dhe formën fizike.Kjo formë mendore, e kombinuar me një kuriozitet dhe gjallëri të madhe intelektuale, bën që të lindurit nën shenjën e Virgjëreshës të jenë gjithmonë aktivë. Dhe për këtë arsye, kurrë të mos plakeni brenda vetes.

2- Binjakët

Vendi i dytë për Binjakët. Po, ato janë një ndër shenjat që nuk e humbin hijeshinë e tyre pavarësisht moshës. Karakteri i tyre është një nga ata që i shtyn të jenë gjithnjë në lëvizje, të ndryshojnë qëllimet, dhe të duan të jenë gjithmonë aktiv.

3- Gaforrja

Edhe të lindurit nën këtë shenjë, përveç se janë romantikë dhe shumë empatikë, janë në mesin e atyre që nuk e tregojnë kalimin e viteve. Eliksiri i rinisë së tyre të përjetshme është i mbyllur në natyrën e tyre ëndërrimtare, në të ndjerit gjithnjë të rinj brenda vetes. Në fakt, një karakteristikë shumë e fortë që e kanë njerëzit e Gaforres është t’i kushtojnë vëmendje aspektit joshës. Për ata të ndjehen gjithmonë të përshtatshëm dhe tërheqës për partnerin e tyre është një kusht i domosdoshëm, dhe kjo i ndihmon të qëndrojnë të rinj dhe të ndritshëm./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: