Connect with Us

Teksa shumica e repereve i bëjnë “diss”/ Loredana e mbështet kështu Taynën

Showbizz

Teksa shumica e repereve i bëjnë “diss”/ Loredana e mbështet kështu Taynën

Publikuar

-

Tayna është një nga reperet më të mira shqiptare që për pak kohë ka arritur të korrë shumë suksese. Në fillimet e saj si repere, Tayna u përball me “diss”-e nga disa repere të tjera si Rina Balaj, Melinda Ademi apo Arta Memedi.

Tayna së fundi ka publikuar këngën e saj “Sicko”, e cila për pak ditë ka arritur të grumbullojë mbi 3 milionë klikime. Njëra prej repereve e cila e ka mbështetur Taynën dhe i ka uruar suksese në këngën e re është Loredana Zefi.

Loredana ka publikuar në Instastory një video ku shfaqet duke dëgjuar pjesën e preferuar të këngës “Sicko”. Është ndër të paktat repere që bën një veprim të tillë për kolegen e saj, pasi gjeste të tilla shohim shumë pak nga këngëtarë të estradës. Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: