Connect with Us

Vetëm single/ Zbuloni 3 shenjat e horoskopit që nuk mund të qëndrojnë në çift

Life Style

Vetëm single/ Zbuloni 3 shenjat e horoskopit që nuk mund të qëndrojnë në çift

Publikuar

-

Luani

Sipas astrologes Lisa Stardust , Luani njihet për faktin se është paksa i orientuar në egon e tij, dhe kur bëhet fjalë për marrëdhëniet, mund të përpiqen të jenë qendra e vëmendjes. Stardust thotë, “ata pëlqejnë të shkëlqejnë në një dhomë”.Nëse është me një partner që i limiton imagjinatën ose nëse gjendet në një situatë në të cilën egoja e tij nuk është në lartësinë e duhur, mund të vetëshkatërrohet emocionalisht. Një luan që nuk e do veten digjet në zjarrin e ndezur vetë, duke u hedhur kundër vetvetes.

Shigjetari

Shigjetarët kanë tendencë të jenë shumë kundër angazhimit sepse ata duan të kenë autonominë e tyre,” thotë Stardust.Kur një Shigjetar është single, praktikisht ndihet si personi më tërheqës në vend. Shigjetarit i pëlqen të festojë dhe kur është single, merr ftesa kudo. Është i motivuar ndaj aventurës dhe ndihet mirë kur mund të ndjekë të panjohurën.Mos harroni se ky është një ligj që nuk duhet të përmbushet domosdoshmërisht dhe ka persona të lindur nën këto shenja që mendojnë dhe ndryshe.

Dashi

Kur një Dash është single, ka më shumë mundësi të flirtojë. Dashi dëshiron të ketë një dashuri të ndryshme për çdo cep të qyteti dhe ndihet më mirë kur ka hapësirë fizike për ta eksploruar. Gjatë një marrëdhënieje, Dashi mund të mos ndihet i lirë të ndjekë krejtësisht ndjenjat dhe t’i kuptojë ato. Kur një dash është single, nuk ndalet së eksploruari mundësitë që ka drejt një personi./CNA.al

 

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Lëkurë e pastër dhe vezulluese/ 5 këshillat që duhet të ndiqni për një jetë të shëndetshme

Publikuar

-

Nga

Omega-3 ndihmon në luftimin e akneve Omega-3 janë acide yndyrore thelbësore që konsiderohen të shëndetshme për organizmin tonë në përgjithësi. Përfitimet e tyre të mundshme përfshijnë rritjen e shëndetit të trurit dhe zemrës, por ajo që ne duam të përqendrohemi tani janë përfitimet e omega-3 në lëkurën tuaj. Gjëja kryesore që ata mund të ndihmojnë […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Bindës dhe shumë të zgjuar/ Shenjat e horoskopit që dinë të luajnë më së miri rolin e prokurorit

Publikuar

-

Nga

Luani Njerëzit që i përkasin shenjës së Luanit dinë të bëjnë shumë mirë rolin e prokurorit shkëlqyeshëm për shkak të aftësive të tyre fantastike të njerëzve. Kur punoni në sistemin juridik, ju punoni me njerëz – firma juaj, klienti juaj, mbrojtësi kundërshtar dhe të gjithë në sallën e gjyqit. Juristët punojnë në emër të njerëzve […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

E thonë psikologët: 7 arsyet pse të mbash shok ish të dashurin është një ide e keqe

Publikuar

-

Nga

Nëse keni dyshime nëse duhet të qëndroni miq me ish-in tuaj, ky studim , i udhëhequr nga psikologë, do t’ju ndihmojë të kuptoni më mirë pse nuk është një ide e tillë e mirë të qëndroni miq me një ish. Bright Side iu ndihmon të kuptoni më mirë dobësitë e të mbeturit shok me ish-partnerin […]

LEXO TE PLOTE