Connect with Us

VIDEO-Nënë e katër fëmijëve/ Ariana Fejzullahu nuk dëshiron të ndalet, deklarata e saj i habiti të gjithë

Showbizz

VIDEO-Nënë e katër fëmijëve/ Ariana Fejzullahu nuk dëshiron të ndalet, deklarata e saj i habiti të gjithë

Publikuar

-

Edhe pse bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, Ariana Fejzullahu ka vetëm dy javë që ka lindur, një vajzë të cilën e kanë quajtur Ana, ajo po mendon që tani për ta bërë me një tjetër vëlla.

Ermal Fejzullahu dhe Ariana kanë 3 vajza dhe një djalë. Këtë e ka treguar vetë Ariana në një intervistë për “Prive” ku shprehet se bashkë me Ermalin kishin vendosur që nëse do të ishte djalë do të quhej Mali dhe nëse do të lindte vajzë do të quhej Ana, si shkurtësa e Ariana Fejzullahut.

Por Ariana u shpreh se nuk ka mbaruar me kaq, ndërsa i premton bashkëshortit se do të ketë raste kur ta vendosë emrin e tij. Ajo shprehet se do të ishte shumë e lumtur nëse do ta bënte djalin me një vëlla.

“Me kismet, shqiptarë jemi, pa ia bërë Artit një vëlla nuk e lë. Kështu që edhe një djalë pse jo. Tek e fundit po i bëj fëmijët e mirë. Edhe një Mal të vogël”, u shpreh ajo./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Beyonce i bën dhuratën 40 milionë dollarëshe burrit të saj/ Nuk do ta besoni se për çfarë bëhet fjalë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Beyonce, ka gjetur mënyrën më të bukur për të surprizuar bashkëshortin e saj, Jay Z, kur u bënë prindër për herë të parë. Këngëtarja i bleu reperit një avion privat në “Ditën e Baballarëve”, i cili i ka kushtuar plot 40 milionë dollarë. Avioni privat ishte një Bombardier Challenger 850 dhe […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Iu ka shpëtuar plumbave gjatë luftës, po mbesa e tij Dojna Mema do të ishte një partizane e denjë? Ja ç’thotë gjyshi i moderatores

Publikuar

-

Nga

Ndonëse njihnim vetëm gjyshen e moderatores së njohur Dojna Mema nga Instagrami, edhe gjyshi i saj është shumë i njohur, por në fushën e tij. Me siguri emrin e tij, Serveti, e kemi dëgjuar tek videot në Instagram tek gjyshja e Dojnës. Veterani i njohur i luftës, Servet Agalliu ishte i ftuar këtë të mërkurë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Mendoj babain tim”/ Vikena Kamencia emocionohet dhe përlotet gjatë emisionit

Publikuar

-

Nga

Kjo e mërkurë në emisionin Soiree me Jonida Shehunn kishte në fokus muzikën e filmave shqiptarë  në kuadër të 75 vjetorit të çlirimit të Shqipërisë. Vikena Kamenica ka interpretuar këngën “Xhaketa e kuqe” e filmit “Udhëtim në Pranverë”, e cila ka treguar se kjo këngë i kujton gjithmonë babain e saj. Vikena është përlotur gjatë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Është bërë Tirana prostitucion i gjallë”/ Stresi shpërthen në ofendime

Publikuar

-

Nga

Reperi Stresi është një nga personazhet që është komentuar shumë në mediat rozë për jetën e tij private. Pas ndarjes nga bashkëshortja e tij Stresi u komentua për fotot që qarkulluan në rrjet ku shfaqej me një vajzë në një klub nate. Mbrëmjen e kaluar stresi ka publikuar disa story në rrjetin Instagram ku ka […]

LEXO TE PLOTE