Connect with Us

VIDEO-Nënë e katër fëmijëve/ Ariana Fejzullahu nuk dëshiron të ndalet, deklarata e saj i habiti të gjithë

Showbizz

VIDEO-Nënë e katër fëmijëve/ Ariana Fejzullahu nuk dëshiron të ndalet, deklarata e saj i habiti të gjithë

Publikuar

-

Edhe pse bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, Ariana Fejzullahu ka vetëm dy javë që ka lindur, një vajzë të cilën e kanë quajtur Ana, ajo po mendon që tani për ta bërë me një tjetër vëlla.

Ermal Fejzullahu dhe Ariana kanë 3 vajza dhe një djalë. Këtë e ka treguar vetë Ariana në një intervistë për “Prive” ku shprehet se bashkë me Ermalin kishin vendosur që nëse do të ishte djalë do të quhej Mali dhe nëse do të lindte vajzë do të quhej Ana, si shkurtësa e Ariana Fejzullahut.

Por Ariana u shpreh se nuk ka mbaruar me kaq, ndërsa i premton bashkëshortit se do të ketë raste kur ta vendosë emrin e tij. Ajo shprehet se do të ishte shumë e lumtur nëse do ta bënte djalin me një vëlla.

“Me kismet, shqiptarë jemi, pa ia bërë Artit një vëlla nuk e lë. Kështu që edhe një djalë pse jo. Tek e fundit po i bëj fëmijët e mirë. Edhe një Mal të vogël”, u shpreh ajo./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: