Connect with Us

VIDEO-“Pse lodheni kaq shumë?”/ Jonida Maliqi i sqaron të gjithë për lidhjen me Romeo Veshajn

Showbizz

VIDEO-“Pse lodheni kaq shumë?”/ Jonida Maliqi i sqaron të gjithë për lidhjen me Romeo Veshajn

Publikuar

-

Ata janë kthyer prej disa muajsh, në çiftin më të komentuar të showbiz-it shqiptar.

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj, janë përfolur për një romancë të re mes tyre, dhe janë fotografuar shpesh së bashku, teksa shkëmbenin puthje në publik me njëri-tjetrin.

Megjithëse s’e kanë konfirmuar hapur lidhjen e tyre, ata gjithmonë kanë lënë të kuptohet se diçka kanë bashkë.

Pas Romeos, ishte radha e Jonidës të shprehte publikisht ndjesitë e saj për lidhjen e re.

Ashtu si partneri, gjatë një interviste për “Prive”, Jonida ka pranuar se momentalisht është shumë e lumtur.

“Tani, kemi tërë verën që merremi me këtë çështje, nuk e di pse po lodhen kaq shumë, po mundohen kaq shumë. Jam shumë e lumtur dhe kaq mjafton Florian, mirupafshim!”- i ka thënë Jonida gazetarit, teksa është larguar duke qeshur./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: