Connect with Us

Xhensila Pere jep leksione për jetën: “Më mirë të urreheni për atë që jeni…”

Showbizz

Xhensila Pere jep leksione për jetën: “Më mirë të urreheni për atë që jeni…”

Publikuar

-

Xhensila Pere është një nga personazhet më të komentuara të showbizit. Ish misi është përfolur shpesh herë për jetën e saj private si dhe natyrën e saj pa komplekse.

Së fundi Pere ka publikuar një status në Instastory ku ndan me ndjekësit disa leksione të cilat duket se i ka nxjerrë nga vetja.

“1-Mësoni të jetoni jetën tuaj ashtu siç doni

2- Më mirë bëj diçka edhe pendohu, sesa të pendohesh që nuk e bëre kurrë.

3-Shijoni gjithçka që ju vjen dhe mos harroni që nuk do gjeni një mundësi të dytë, për të pasur ndjesinë e parë.

4-Në fund të ditës tuaj, më mirë të urreheni për atë që jeni se sa të adhuroheni për atë që shtireni “, shkruan Xhensila në postimin e saj. Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: