Connect with Us

“Zemra ime është gjallë”/ Endri dhe Stefi Prifti ndezin skenën e “Këngës Magjike”

Showbizz

“Zemra ime është gjallë”/ Endri dhe Stefi Prifti ndezin skenën e “Këngës Magjike”

Publikuar

-

Pak ditë më parë vëllezërit korçarë, Endri dhe Stefi Prifti lajmëruan fansat se do të ishin pjesë e “Kënga Magjike” këtë edicion.

Sot ata kanë prezantuar këngën me të cilën do të konkurrojnë, e cila titullohet  “Zemra ime është gjallë”. E veçanta e kësaj performance ishte se të dy vëllezërit kanë luajtur vetë muzikën, Endri në kitarë dhe Stefi në violinë dhe kanë marrë shumë duartrokitje nga publiku.

Ardit Gjebrea i ka kujtuar dhe njëherë Stefi Priftit ditën më të bukur të jetës së tij, dasmën e të bijës Maria Prifti.

Stefi ka treguar se ajo ka qenë një nga momentet më të bukura dhe emocionuese për të. “Ka qenë mbrëmje e shkëlqyer për mua dhe familjen time. Për ne baballarët është pak i vështirë ky moment”, është shprehur ai.

Ndërsa për Endrin i biri kishte një pyetje: “Po ti çfarë do bësh për dasmën time?”  “Prit se ke kohë ti”, përgjigjet Endri.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: