Connect with Us

“Ato do të të shkatërrojnë jetën”/ Meghan Markle flet për herë të parë për martesën me Princ Harry

Showbizz

“Ato do të të shkatërrojnë jetën”/ Meghan Markle flet për herë të parë për martesën me Princ Harry

Publikuar

-

Dukesha e Sussex, Meghan Markle e ka përshkruar vitin e kaluar si një anëtare e familjes mbretërore, tepër të vështirë dhe tha se miqtë e saj britanikë e paralajmëruan atë të mos martohej me Princin Harry.

Ish-aktorja me origjinë amerikane tha se kishte provuar të përballonte presionet e jetës së saj të re, pasi ishte martuar me Dukën e Sussex në maj 2018, por ajo nuk ishte e përgatitur për intensitetin e interesit te mediave .

Gjatë një interviste për “ITV Documentary”, ajo tha se:

“Nuk mendoj se dikush mund ta kuptojë këtë, por nuk kam pasur asnje ide, e cila me siguri tingëllon e vështirë për tu kuptuar … por kur takova për herë të parë burrin tim, miqtë e mi ishin vërtet të lumtur sepse isha aq e lumtur, por miqtë e mi britanikë më thane: ‘Jam i sigurt që ai është i shkëlqyeshëm por nuk duhet ta bësh sepse mediat britanike do të shkatërrojnë jetën tënde”.

‘Kur njerëzit janë duke thënë gjëra që janë thjesht të pavërteta, dhe atyre u thuhet se janë të pavërteta, por atyre u lejohet të thonë akoma, nuk di askënd në botë që të ndiejë se është në rregull dhe që është ndryshe .

‘Unë mendoj se bari është gjithmonë më i gjelbër. Ti nuk ja ke idenë. Gjëja e mirë është që kam marrë fëmijën tim dhe kam marrë burrin tim dhe ata janë më të mirët”, përfundoi Meghan./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: