Connect with Us

Bija ime/ Demir mëson sëmundjen e Ojkysë, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Bija ime/ Demir mëson sëmundjen e Ojkysë, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Murat mëson sëmundjen e Ojkysë dhe i thotë doktorit të njoftojë Demirin. Doktori telefonon Demirin dhe i kërkon të shkojë në spital. Murat i tregon Xhandanit sëmundjen e Ojkysë. Demir shkon në spital dhe doktori i tregon të vërtetën. Demir përlotet kur mëson sëmundjen e Ojkysë.

Ai shkon në shtëpi dhe përqafon fort Ojkynë. Ojky i tregon Demirit se shkoi në jetimore. Demir ndihet në faj për sjelljen e tij ndaj Ojkysë. Ai e dënon Ojkynë që të mos shohë televizor. Ojky dhe Demir luajnë me njëri-tjetrin. Demir i jep vetes guxim që të mos dorëzohet. Xhemal e gjen Xhandanin duke qarë. Ajo i tregon se një e afërme e saj është sëmurë. Ojky rrëzohet dhe lëndon gjurin. Demir fillon të shqetësohet shumë për të bijën. Demir i lexon libër Ojkysë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: