Connect with Us

Bija ime/ Demir mëson sëmundjen e Ojkysë, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Bija ime/ Demir mëson sëmundjen e Ojkysë, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Murat mëson sëmundjen e Ojkysë dhe i thotë doktorit të njoftojë Demirin. Doktori telefonon Demirin dhe i kërkon të shkojë në spital. Murat i tregon Xhandanit sëmundjen e Ojkysë. Demir shkon në spital dhe doktori i tregon të vërtetën. Demir përlotet kur mëson sëmundjen e Ojkysë.

Ai shkon në shtëpi dhe përqafon fort Ojkynë. Ojky i tregon Demirit se shkoi në jetimore. Demir ndihet në faj për sjelljen e tij ndaj Ojkysë. Ai e dënon Ojkynë që të mos shohë televizor. Ojky dhe Demir luajnë me njëri-tjetrin. Demir i jep vetes guxim që të mos dorëzohet. Xhemal e gjen Xhandanin duke qarë. Ajo i tregon se një e afërme e saj është sëmurë. Ojky rrëzohet dhe lëndon gjurin. Demir fillon të shqetësohet shumë për të bijën. Demir i lexon libër Ojkysë.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Gënjeshtrat më të zakonshme që këto shenja të horoskopit thonë për të dalë nga situata

Publikuar

-

Nga

Dashi “Jam mirë.” Një Dashi do të ju tregojë gjithmonë se është në rregull edhe kur nuk është në rregull. ajo do ta bëjë të duket sikur ajo ka gjithçka së bashku edhe kur nuk mund të ishte më larg nga e vërteta. Ajo e bën këtë për të bindur veten se nuk ka asgjë […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Marrëdhëniet e vështira të dashurisë/ Njihuni me shenjat e horoskopit që nuk dorëzohen para sfidave

Publikuar

-

Nga

Peshqit Peshqit janë njerëz jashtëzakonisht të sjellshëm dhe kanë tendencë të shohin më të mirën te të tjerët, edhe kur nuk është aty. Ata janë romantikë nga natyra, kështu që nëse gjërat nuk janë aq perfekte sa mund të jenë, Peshqit do të zbukurojnë detajet në imagjinatën e tyre. Ka një pjesë të kësaj shenje […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Kanë aftësi të shkëlqyera për të dalë nga situata/ Shenjat e horoskopit që e bëjnë më mirë rolin e avokatit

Publikuar

-

Nga

Dashi Dashi e bën mjaft mirë rolin e avokatit mbrojtës sepse kanë aftësi fantastike negociuese. Ekzistojnë shumë raste të zgjidhura jashtë gjykatës, kështu që të pandehurit kanë nevojë për një avokat i cili i di të gjitha këndet dhe mund të bëjë maksimumin për klientin e tyre. Gjithashtu, Dashi është i shkëlqyeshëm në të menduarit […]

LEXO TE PLOTE