Connect with Us

FOTO-Merr “zjarr” Instagrami/ Me të kuqe, Rita Ora i tërbon të gjithë me pozat seksi

Showbizz

FOTO-Merr “zjarr” Instagrami/ Me të kuqe, Rita Ora i tërbon të gjithë me pozat seksi

Publikuar

-

Pas fotove të nxehta në Greqi, këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora mesa duket nuk do të ndalojë duke “tërbuar” fansat.

Ajo ka publikuar së fundmi në Instagram, dy foto me të cilat ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Ora ka pozuar e veshur me një fustan të kuq që nxirrte në pah shumë nga fiziku i saj dhe disa çizme të gjata. Për vetëm një orë, fotoja e saj ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga fansat e saj. Ajo çfarë ka rënë në sy janë edhe komentet e shumta që ka marrë këngëtarja.

Në çdo performancë skenike dhe evenimente të ndryshme, këngëtarja kujdeset për aparencën e saj në mënyrë që të bjerë në sy.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e sipërme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: