Connect with Us

FOTO-“Nuk do të të ndjek më”/ Çfarë po ndodh mes Arbana Osmanit dhe Xhemi Shehut?

Shëndeti

FOTO-“Nuk do të të ndjek më”/ Çfarë po ndodh mes Arbana Osmanit dhe Xhemi Shehut?

Publikuar

-

FOTO-“Nuk do të të ndjek më”/ Çfarë po ndodh mes Arbana Osmanit dhe Xhemi Shehut?

Prej disa javësh, Instagrami i Arbana Osmanit është plot me ushqime të shijshme dhe përgatitje për librin e saj të ri me receta.

Instastory i saj është i mbushur çdo ditë me foto gatimesh të shijshme që kanë çmendur jo vetëm komentuesit por edhe mikeshën e saj të ngushtë.

Xhemi Shehu ka paralajmëruar se do t’i bëjë unfollow Arbanës për këto foto, thjesht sepse e bëjnë të ndihet shumë e uritur.

“Më cmende, më haet bukë. Do të bëj unfollow”, i ka shkruar Xhemi Arbanës.

Ndërkohë që kjo e fundit nuk ka nguruar t’a kthejë në shaka duke shkruar:

“Prishet miqësia mes dy moderatoreve të njohura”.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mësipërme./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Reziston për vite të tëra/ Zbuloni benefitet e mjaltit dhe si ta përdorni për një lëkurë sa më të pastër

Publikuar

-

Nga

mjalte me kanelle, cfare ndodh kur konsumohet cdo dite

Mjalti është një ushqim fantastik për shëndetin e njeriut. Mjalti i bën mirë organizmit nga jashtë brenda. Ai është veçanërisht i dobishëm për lëkurën dhe ndihmon në pastrimin dhe ushqimin e saj. Maskë Me Mjaltë Njerëzit që vuajnë nga lëkura e thatë apo eczema duhet të përdorin mjaltin. Sipas “AgroWeb”, mjalti është veçanërisht i rekomandueshëm […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Kini kujdes/ 6 simptomat e menopauzës që shumica e grave i anashkalojnë

Publikuar

-

Nga

Ekzistojnë shumë simptoma të menopauzës, të cilat anashkalohen nga gratë, vetëm sepse ata bëjnë gabimin t’i atribuojnë këto simptoma në diçka tjetër.  Po, është e vërtetë që afshet e nxehta janë padyshim një nga simptomat më të njohura të menopauzës. Sidoqoftë, ka simptoma të tjera për të cilat shumica e njerëzve nuk i dinë sepse […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Kini kujdes/ 5 simptomat që mund t’i gabojmë lehtësisht me sëmundje të tjera

Publikuar

-

Nga

44% e amerikanëve vetë-diagnostikohen në internet në vend që të vizitohen tek një profesionist . Kjo zgjedhje mund të çojë në pasoja të tmerrshme. Ju mund të përzieni sëmundjet dhe të përfundoni duke përdorur ilaçin e gabuar sepse shumë simptoma janë kaq të zakonshme. 1. Fibromialgjia dhe artriti reumatoid Artriti reumatoid dhe fibromialgjia janë gjendje kronike […]

LEXO TE PLOTE