Connect with Us

FOTO-Pas ndarjes së bujshme me Stresin/ Ish vjehrra ka dy fjalë për Keisin

Showbizz

FOTO-Pas ndarjes së bujshme me Stresin/ Ish vjehrra ka dy fjalë për Keisin

Publikuar

-

FOTO-Pas ndarjes së bujshme me Stresin/ Ish vjehrra ka dy fjalë për Keisin

Edhe pse marrëdhënia mes reperit shqiptar Stresi dhe ish bashkëshortes së tij ka përfunduar, ish-vjehrra e Keisit vijon të ketë raport të mirë me të.

Dhe kjo duket në një koment të fundit të nënës së Stresit në një prej fotove të Keisit në Instagram.

Së fundmi në foton e publikuar në llogarinë e saj në Instagram, bie në sy komenti  që  i ka bërë e ëma e Stresit, e cila i shkruan ish-të dashurës së djalit: “Bukur Kejsiiiiiiii!”

Ndërsa kjo e fundit ja kthen: Mimiii imeee ♥️♥️♥️.

Pak ditë më parë Stresi sqaroi situatën e tij me Keisi, dhe nuk e mohoi faktin se për momentin ata nuk janë bashkë, por preferoi ta konsideronte këtë periudhë si kohë prove dhe reflektimi, jo ndarje.

“Ajo është një vajzë shumë e mrekullueshme. Nga eksperienca ime në rrugët e Tiranës, Europës, është shumë e vështirë të gjesh një vajzë të tillë, se ne gjithmonë kemi gjetur vajzat më të mira (qesh).

“Unë po luftoj, por po luftoj në fshehtësi pastaj të bëhet ca të bëhet”, përfundoi ai.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mësipërme./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një femër e shëmtuar mbetet e shëmtuar”/ Spartak Ngjela tregon se kur i afrohet një femre dhe çfarë e tërheq më shumë

Publikuar

-

Nga

Avokati i njohur Spartak Ngjela ishte i ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel për të folur rreth të bukurës dhe se çfarë ai percepton një femër të bukur. Gjatë bisedës ai ka treguar në mënyrë të prerë që nuk do t’i afrohej kurrë nëse një femër do të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Angela Martini më në fund e pranon: “Po, kam qenë e lidhur me Kanye West, bashkëshortin e Kim Kardashian”

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Angela në vitin 2011 është përfolur për një lidhje të mundshme me reperin e njohur Kanye Ëest, i cili sot është bashkëshorti i Kim Kardashian. Ajo asokohe i ka mohuar këto fjalë, por sonte në emisionin “Soirée” me Jonida Shehun në Top Channel e ka konfirmuar. “Meqë ti nuk e ke problem […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kylie Jenner i dërgon mesazhin Travis: “Po kërkon personin e gabuar”

Publikuar

-

Nga

Miliarderja 22-vjeçare, Kylie Jenner dhe ish partneri i saj Travis Scott, prej ditësh janë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes së tyre pas shumë vitesh lidhjem nga e cila kanë një vajzë. Ata nuk janë parë më së bashku dhe madje thuhet se Travis është zhvendosur në një tjetër shtëpi, por ai e […]

LEXO TE PLOTE