Connect with Us

“Nuk është nevoja të jeni lesbike”/ Pas divorcit, Miley Cyrus thumbon keqazi Liam Hemsworth

Showbizz

“Nuk është nevoja të jeni lesbike”/ Pas divorcit, Miley Cyrus thumbon keqazi Liam Hemsworth

Publikuar

-

Ndarja e këngëtares Miley Cyrus dhe ish bashkëshortit të saj pak javë më parë, bëri xhiron e mediave dhe i la pa fjalë fansat e tyre.

Por tashmë në një lidhje te re, Miley Cyrus i dha një goditje të fortë Liam , gjatë një transmetimi live në Instagram të dielën në mbrëmje.

Këngëtarja 26-vjeçare tha se ish-i i saj 29 vjeç, dhe të gjithë ish-të dashurit e tjerë që ka pasur nuk kanë qenë njerëz të mirë.

“Ka njerëz të mirë që kanë penis. Unë kam takuar vetëm një, dhe ai është këtu live”, tha ajo, duke iu referuar 22-vjeçarit Cody Simpson, i dashuri aktual i këngëtares.

“Ka meshkuj të mirë, mos u dorëzoni. Nuk është nevoja të jeni lesbike, ka njerëz të mirë me penisë, thjesht duhet t’i gjeni. Unë gjithmonë kam menduar se duhet të jem lesbike pasi mendoja se të gjithë djemtë janë të këqinj, por kjo nuk është e vërtetë”, tha më tej këngëtarja.

Pas kësaj deklarate të fortë, Miley nuk i është ndarë “zakonit”, duke postuar një foto tepër seksi me një bluzë dhe vetëm me të brendshme.

Këngëtarja e muzikës pop bëri publike romancën e saj me Cody-n në 4 tetor, vetëm dy muaj pasi njoftoi ndarjen e saj nga Liam në gusht. Por para se të lidhej me Cody-n, Miley shijoi një romancë të shkurtër me Kaitlynn Carter, 31 vjeçe.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mësipërme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: