Connect with Us

“Po nëse ja bënin motrës tënde ?”/Komentuesja e kritikon, ja si përgjigjet Renato Mekolli

Showbizz

“Po nëse ja bënin motrës tënde ?”/Komentuesja e kritikon, ja si përgjigjet Renato Mekolli

Publikuar

-

Rreth dy javë më parë, nisi emisioni i përfolur nga të gjithë, “Hell’s Kitchen 2”.

Shefi i kësaj kuzhine Renato Mekolli, kishte vendosur që këto dy javë në postimet e tij të bllokonte komentet por së fundmi ai vendosi t’i hapte ato dhe ka nisur të marrë kritikat e para lidhur me sjelljen ndaj konkurrentëve. 

Të premten në mbrëmje, Renato bëri që një konkurrente të konsumonte një copë sallatë me zor, duke qenë se ajo nuk e kishte larë dhe do t’ja servirte ashtu klientëve. Lidhur me këtë rast, ka reaguar edhe një komentuese e cila i thotë se do ishte kurioze nëse dikush tjetër do ja bënte këtë motrës së tij, dhe sigurisht Renato nuk ka nguruar t’i kthejë përgjigje.

Por më pas, ai i ka bllokuar përsëri komentet në Instagram pa asnjë arsye.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mësipërme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: