Connect with Us

Tifozja më e zjarrtë e Manchester United/ Fotot më bombastike të Lucy Nicholson

Showbizz

Tifozja më e zjarrtë e Manchester United/ Fotot më bombastike të Lucy Nicholson

Publikuar

-

Tifozja më e zjarrtë e Manchester United/ Fotot më bombastike të Lucy Nicholson

Modelja seksi Lucy Nicholson, njihet nga të gjithë fansat e Manchester United si tifozja më e zjarrtë e kësaj skuadre.

Ajo është tepër aktive në llogarinë e saj të Instagramit, dhe poston foto bombastike ku tregon linjat seksi dhe provokuese.

Ajo numëron mijëra ndjekës në Instagram, dhe ata vazhdojnë të rriten për shkak të pozave tërbuese të cilat i kanë pëlqyer jo vetëm tifozët e Manchester United por edhe ata të skuadrave të tjera.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mësipërme./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-“Do ishe lidhur me një kriminel?”/ Rike Roçit i bëjnë pyetjen e papritur, ja përgjiga e modeles seksi

Publikuar

-

Nga

Ajo njihet si banorja më seksi e reality show “Big Brother” e cila tashmë është një personazh mjaft i komentuar dhe aktiv në rrjetet sociale. Së fundmi përmes një postimi të bërë në Instastory, Rike Roci iu ka dhënë mundësinë ndjekësve të saj ta pyesin për çfarë të duan dhe më pas ajo iu ka […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Arti në zi/ Ndërron jetë në mënyrë tragjike aktorja 13 vjeçare

Publikuar

-

Nga

Një lajm tepër i dhimbshëm , ka “mbërthyer” mediat e huaja ditën e djeshme. Aktorja e re e Brodway, Laurel Griggs, ka ndërruar jetë në moshën 13-vjeçare për shkak të një komplikimi në shëndetin e saj. Ajo e humbi jetën për shkak të astmës teksa ishte në spital dhe për fat të keq, mjekët nuk […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kam nevojë për dëgjues, jo për këshillues”/ Kaloi një ndarje të dhimbshme, Kiara Tito tregon “sekretin” se si e ka marrë veten

Publikuar

-

Nga

Pak muaj më parë, moderatorja dhe blogerja Kiara Tito përjetoi një ndarje të dhimbshme dhe së fundmi ajo vendosi të tregojë sesi ia kalë kur është ndarë dhe si e ka marrë veten nga një lidhje që e ka lënduar. “Këtë dhimbjen nuk e kam kaluar shumë lehtë, por kam kuptuar që koha është ilaçi […]

LEXO TE PLOTE