Connect with Us

VIDEO-Biznesmeni gay gjuan opozitarët/ Ja cili është mashkulli ideal për të

Showbizz

VIDEO-Biznesmeni gay gjuan opozitarët/ Ja cili është mashkulli ideal për të

Publikuar

-

Biznesmeni gay i cili po bën namin kohët e fundit me deklaratat e tij nëpër media të ndryshme, Elton Ilirjani ishte i ftuar së fundmi në emisionin “Why Not”.

I pyetur nga moderatorja për jetën e tij private, pyetja që ra më shumë në sy ishte se si dëshiron Eltoni ta ketë të dashurin. Duke qeshur, ai theksoi që dëshiron ti përkasë opozitës pasi ata janë të butë.

Të dashurin e dua në opozitë sepse e kam frikë pushtetin. Thonë se është i dhunshëm. Kështu që në opozitë se janë të butë dhe do ndahesha menjëherë sapo të vinte në pozitë, se bëj shaka.E dua mashkullin të lahet, të mos qethet shpesh se u dalin pucrra. E ke vënë re që meshkujt në Shqipëri depilohen në vendet intime? Domethënë këta meshkujt e cuditshëm që vishen me bluzë të zezë, kanë bark, heqin sqetullat dhe nuk hedhin parfum, nuk i dua. Dhe të mos e mbaj cantën kështu”, ka përfunduar ai duke i lënë të gjithë të habitur.

Kujtojmë se ditët e fundit, Elton Ilirjani ka pasur një debat tepër banal me deputetin Kujtim Gjuzi për shkak të orientimit të tij seksual./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: