Connect with Us

VIDEO-Çfarë ndodhi?/ Melinda Ademit i ndodh e papritura në koncert

Showbizz

VIDEO-Çfarë ndodhi?/ Melinda Ademit i ndodh e papritura në koncert

Publikuar

-

VIDEO-Çfarë ndodhi?/ Melinda Ademit i ndodh e papritura në koncert

Edhe pse pak ditë më parë të gjithë qeshën me videon e këngëtares botërore Lady Gaga e cila u rrëzua në mes të skenës, e njëjta gjë ka ndodhur edhe me këngëtaren shqiptare Melinda Ademi.

Gjatë një koncerti ku ajo po performonte, Melinda është rrëzuar mbi publikun dhe s’ka vonuar shumë të ngrihet sërish.

Sigurisht që ky moment u filmua nga spektatorët që ndodheshin në publik.Pasi është ngritur, reperja ka vazhduar normalisht me performancën e saj dhe duket se nuk ka pësuar dëmtime.

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme./CNA.al

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Arti në zi/ Ndërron jetë në mënyrë tragjike aktorja 13 vjeçare

Publikuar

-

Nga

Një lajm tepër i dhimbshëm , ka “mbërthyer” mediat e huaja ditën e djeshme. Aktorja e re e Brodway, Laurel Griggs, ka ndërruar jetë në moshën 13-vjeçare për shkak të një komplikimi në shëndetin e saj. Ajo e humbi jetën për shkak të astmës teksa ishte në spital dhe për fat të keq, mjekët nuk […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kam nevojë për dëgjues, jo për këshillues”/ Kaloi një ndarje të dhimbshme, Kiara Tito tregon “sekretin” se si e ka marrë veten

Publikuar

-

Nga

Pak muaj më parë, moderatorja dhe blogerja Kiara Tito përjetoi një ndarje të dhimbshme dhe së fundmi ajo vendosi të tregojë sesi ia kalë kur është ndarë dhe si e ka marrë veten nga një lidhje që e ka lënduar. “Këtë dhimbjen nuk e kam kaluar shumë lehtë, por kam kuptuar që koha është ilaçi […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Reperi i njohur qëllohet me armë në mes të rrugës/ Zbulohen detajet dhe gjendja e tij

Publikuar

-

Nga

Reperi i njohur amerikan Lil Reese, ka mbetur i plagosur gjatë një atentati me armë nga persona të panjohur ditën e djeshme. Ai është shtruar në spital në gjendje të rëndë dhe Johnna Kelly, një zëdhënëse e Qendrës Mjekësore konfirmoi se reperi është në gjendje kritike. Kolegu dhe miku i tij Lil Durk bëri një […]

LEXO TE PLOTE