Connect with Us

VIDEO-Grindje të shpeshta mes vëllezërve/Princi Harry zbulon prapaskenat e jetës mbretërore

Showbizz

VIDEO-Grindje të shpeshta mes vëllezërve/Princi Harry zbulon prapaskenat e jetës mbretërore

Publikuar

-

Dokumentari “An African Journey” po bën bujë shumë të madhe jo vetëm në Angli por në të gjithë botën. Në këtë dokumentar Meghan Markle dhe Prince Harry kanë folur për herë të parë për jetën mbretërore dhe tensionet që kanë ndodhur mes tyre.

Por si asnjëherë më parë, princi britanik Harry ka bërë të ditur ekzistencën e një tensioni në marrëdhënien e tij me vëllanë më të madh, William- in.

Ai u shpreh se secili prej tyre po ndjek një rrugë të ndryshme. Në një intervistë me Tom Bradby- n të ITV-së, Harry u pyet përsa i përket lajmeve në shtyp, mbi grindjet e shpeshta mes dy vëllezërve.

“Sa të vërteta janë të gjitha këto?”- ishte pyetja e gazetarit.

“Si pjesë e këtij roli, e kësaj pune, e kësaj familjeje, duke qenë nën presion të shumtë, gjëra të tilla është e pashmangshme të mos ndodhin. Sidoqoftë ne jemi vëllezër. Do të jemi gjithmonë të tillë. Sigurisht gjendemi në rrugë të ndryshme aktualisht, por unë do të jem gjithmonë aty për të, ashtu siç di se edhe ai do të jetë për mua. Nuk e shohim më njëri- tjetrin aq shpesh sa dikur për shkak se jemi të zënë. Si vëllezër që jemi, kemi ditë të mira por edhe të këqija”, përfundoi Harry.

Nisur nga ç’shkruhet në tabloide të ndryshme, të cilat sidoqoftë mbesin në stadin e thashethemeve, thuhet se përçarja mes tyre ka ardhur si pasojë e raportit jo fort të mirë të dy bashkëshorteve të tyre, Meghan Markle- it dhe Kate Middleton –it./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: