Connect with Us

Bija ime/ Demir bëhet papritur i pasur, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Bija ime/ Demir bëhet papritur i pasur, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Demir mbetet me shumë pak para në xhep. Ai nuk blen dot as ilaçet e Ojkysë. Demir vendos t’i rikthehet punëve të pista. Ugur kupton që Demir fsheh diçka por ai nuk i tregon. Ojky nuk ka bojëra të mira për të vizatuar në klasë dhe vihet në siklet. Demir mëson se Xhemal dhe Xhandan njihen. Ai kërcënon Xhemalin të qëndrojë larg Xhandanit. Demir kupton që Xhemal takohet me Asunë. Mësuesja këshillon Ojkynë të shpreh ndjenjat në një ditar. Ugur përplaset rrugës me mësuesen e Ojkysë.

Ojky shkruan në ditar se është shumë e mërzitur dhe kujton gjatë gjithë kohës fjalët që i tha doktori. Ajo shkruan edhe për gjendjen e vështirë ekonomike dhe faktin që Demiri nuk mund t’ja blejë ilaçet. Xhandan merr një ofertë pune jashtë vendit. Xhemal bën plane të fusë në kurth Demirin dhe Ugurin. Asu fillon punë si banakiere por zihet me një klient dhe e përjashtojnë. Demir lexon ditarin e Ojkysë dhe përlotet. Ditën tjetër ai e gënjen Ojkynë duke i thënë se janë bërë të pasur. Ojky i kërkon Demirit të jetojnë në një shtëpi. Xhemal i thotë Asusë se ka gjetur babain e saj. Asu nxehet me Xhemalin.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: