Connect with Us

Dikur fiksimi i Drogba/ Modelja më shpërthyese e Instagramit ndez meshkujt me format e saj

Showbizz

Dikur fiksimi i Drogba/ Modelja më shpërthyese e Instagramit ndez meshkujt me format e saj

Publikuar

-

Dikur fiksimi i Drogba/ Modelja më shpërthyese e Instagramit ndez meshkujt me format e saj

Nita Kuzmina lindi në Moskë, Rusi në 10 nëntor 1990. Bukuroshja ruse e cila u bë e njohur në rrjetet sociale, duke fituar më shumë se 1.8 milion ndjekës vetëm në Instagram duke postuar selfie dhe foto teksa ekspozon format e saj bombastike.

Nita është përfolur shumë dhe për lidhjen e saj me futbollistin e famshëm Didier Drogba. Pas marrëdhënies së shkrutër me futbollistin, fama e saj u rrit duke publikuar foto seksi dhe bombastike.

Për më tepër foto shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Kim Kardashian provon se martesa e saj me Kaney West është më e fortë se 5 vite më parë: “E dua kaq shumë”

Publikuar

-

Nga

Biznesmenia Kim Kardashian dhe reperi Kaney West i thanë po njëri-tjetrit 5 vite më parë, përkatësisht në vitin 2014. Dhe ashtu siç duket lidhja e tyre ka mbetur shumë e fortë pasi tashmë janë një familje dhe prindër të 4 fëmijëve. Kim e ka kujtuar këtë gjë dhe ka vendosur qe më anët të disa […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndjekësja e gjykon për foton që publikoi pas vdekjes së babait/ Big Mama: “Ma ka lënë amanet”

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja e njohur Big Mama kaloi një periudhë të vështirë familjare pasi humbi baabin e saj nga një sëmundje shumë e rëndë. Nëpërmjet një postimi në Instagram ajo tregoi se kjo është gjëja më e vështirë që ka kaluar dhe falenderoi të gjithë miqtë e saj dhe fansat për mbështetjen. Së fundi Big Mama ka […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish e dashura e Justin Bieber zbulon dietën që përdor për të ruajtur linjat perfekte: “Më është bërë një mënyrë jetese”

Publikuar

-

Nga

Dj e famshme Chantel Jeffries është një nga vajzat e cila është vlerësuar për linjat seski të trupit. Ish e dashura e këngëtarit Justin Bieber ka treguar për Daily Mail si arrin të mabjë në formë trupin e saj dhe si ia bën të duket gjithnjë kaq seksi. “Bazikisht unë nuk ha dhe kjo është […]

LEXO TE PLOTE