Connect with Us

Dua Lipa publikon videon dhe iu drejton pyetjen fansave/ Capital T i habiti të gjithë me përgjigjen

Showbizz

Dua Lipa publikon videon dhe iu drejton pyetjen fansave/ Capital T i habiti të gjithë me përgjigjen

Publikuar

-

Pasi fshiu çdo post në Instagram, këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa, ka publikuar postin e parë.

Dua ka ndarë me ndjekësit e saj një video ku shfaqet shumë sensuale dhe iu drejton pyetjen fansave: “A ju mungova?”

Ndjekësi e këngëtares kanë vërshuar me komentet e tyre pozitive, por ajo që ka rënë në sy është përgjigja e reperit shqiptar, Capital T.

Capital T i është përgjigjur shkurt e prerë pyetjes së këngëtares duke shkruajtur thjesht një “Jo”.

Me siguri e gjitha kjo ka qenë një shaka e reperit pasi pas këtij komenti nga Capital në rrjet kanë shpërthyer të qeshurat.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: