Connect with Us

Ermal Mamaqi lë pas humorin, “merr seriozisht” jetën/ Jul Deda dhe Skerdi Faria tallen me aktorin

Showbizz

Ermal Mamaqi lë pas humorin, “merr seriozisht” jetën/ Jul Deda dhe Skerdi Faria tallen me aktorin

Publikuar

-

Ermal Mamaqi lë pas humorin, “merr seriozisht” jetën/ Jul Deda dhe Skerdi Faria tallen me aktorin

Aktori i humorit dhe moderatori Ermal Mamaqi ka lënë pas humorin për të dhënë një mesazh shumë të rëndësishëm për jetën.

“Ti je çfarë mendon në më të shumtën e kohës. Ndrysho mendimet nëse do të ndryshosh jetën.‼”, shkruan Ermal Mamaqi në foton e publikuar në Instagram.

Menjëherë ndjekësit kanë vërshuar më komentet, ku dy prej tyre tërhoqën vëmendjen e të gjithëve. Jul Deda dhe doktori i Vip-ave Skerdi Faria komentojnë duke u tallur me seriozitetin e aktorit.

 

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Nuk i kuptoj se çfarë thonë, nuk japin mesazh”/ Grupi “2 die 4” tregon kush janë reperët më të fuqishëm të momentit

Publikuar

-

Nga

Grupi i njohur 2die4 ka fituar zemrat e publikut shqiptar që në fillimet e tyre. Kënga hit e tyre “Më pëlqen çfarë”m dëgjohet ende nga fansat e tyre. Mbrëmjen e sotme, të ftuar në Soiree, reperët kanë folur për muzikën që po bëhet në ditët e sotme. Të pyetur nga moderatorja se ç’mendim kanë për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Konkurrencë e fortë/ Soni Malaj konfrimon pjesëmarrjen e saj në “Këngën Magjike”

Publikuar

-

Nga

Ky edicion i Këngës Magjike ka rikthyer shumë emra të njohur të mzuikës shqiptare. Artistë si Besa Kokëdhima, Eneda Tarifa, Anxhela Peristeri, Marsela Çibukaj, Fifi, kanë qenë këngëtaret që kanë marrë pjesë deri më tani në Këngën Magjike. Kësaj liste i shtohet edhe Soni Malaj, e cila ditën e sotme ka treguar se do të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-J Balvin i bën dhuratën marramendëse Justin Bieber-it/ Këngëtari tregon unazën me diamantine gjigant

Publikuar

-

Nga

Këngëtari me famë botërore Justin Bieber ka ndarë me ndjekësit e tij dhuratën e çmuar që i ka bërë këngëtari kolumbian J Balvin. Teksa shfaqej i veshur sportive, Justin ka treguar unazën me gur diamanti. Justin nuk ka ngurruar ta ndajë këtë moment me ndjeëksit e tij dhe falenderon publikisht këngëtarin. “J Balvin faleminderit për […]

LEXO TE PLOTE