Connect with Us

FOTO- Momente seksi nga palestra/ Jennifer Lopez i mahnit të gjithë me format e tonifikuara

Showbizz

FOTO- Momente seksi nga palestra/ Jennifer Lopez i mahnit të gjithë me format e tonifikuara

Publikuar

-

FOTO- Momente seksi nga palestra/ Jennifer Lopez i mahnit të gjithë me format e tonifikuara

Aktorja dhe këngëtarja Jennifer Lopez, nuk ndalet duke jua bërë zili të gjithë femrave të tjera me muskujt e saj. Vetëm 50 vjeç, Jennifer postoi së fundmi një selfie pas stërvitjes që i bëri fansat të mos i hiqnin sytë nga “trupi i saj i përsosur”.

E veshur me një crop top në ngjyrë të verdhë, të kombinuar me streçet e palestrës, JLO dukej shumë seksi edhe pse ishte e mbytur në djersë.

Ylli i filmit “Hustlers” ekspozoi me qëllim muskujt e barkut për të treguar se mosha është thjesht një numër për të.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mësipërme./CNA.al

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Nuk i kuptoj se çfarë thonë, nuk japin mesazh”/ Grupi “2 die 4” tregon kush janë reperët më të fuqishëm të momentit

Publikuar

-

Nga

Grupi i njohur 2die4 ka fituar zemrat e publikut shqiptar që në fillimet e tyre. Kënga hit e tyre “Më pëlqen çfarë”m dëgjohet ende nga fansat e tyre. Mbrëmjen e sotme, të ftuar në Soiree, reperët kanë folur për muzikën që po bëhet në ditët e sotme. Të pyetur nga moderatorja se ç’mendim kanë për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Konkurrencë e fortë/ Soni Malaj konfrimon pjesëmarrjen e saj në “Këngën Magjike”

Publikuar

-

Nga

Ky edicion i Këngës Magjike ka rikthyer shumë emra të njohur të mzuikës shqiptare. Artistë si Besa Kokëdhima, Eneda Tarifa, Anxhela Peristeri, Marsela Çibukaj, Fifi, kanë qenë këngëtaret që kanë marrë pjesë deri më tani në Këngën Magjike. Kësaj liste i shtohet edhe Soni Malaj, e cila ditën e sotme ka treguar se do të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-J Balvin i bën dhuratën marramendëse Justin Bieber-it/ Këngëtari tregon unazën me diamantine gjigant

Publikuar

-

Nga

Këngëtari me famë botërore Justin Bieber ka ndarë me ndjekësit e tij dhuratën e çmuar që i ka bërë këngëtari kolumbian J Balvin. Teksa shfaqej i veshur sportive, Justin ka treguar unazën me gur diamanti. Justin nuk ka ngurruar ta ndajë këtë moment me ndjeëksit e tij dhe falenderon publikisht këngëtarin. “J Balvin faleminderit për […]

LEXO TE PLOTE