Connect with Us

FOTO- Mozzik vjen me ndryshime rrënjësore në karrierë/Reperi tregon detajin e ri në këngët e tij

Showbizz

FOTO- Mozzik vjen me ndryshime rrënjësore në karrierë/Reperi tregon detajin e ri në këngët e tij

Publikuar

-

Pak javë pas ndarjes së bujshme të çiftit më të famshëm në showbizzin shqiptar, Loredana Zefi dhe Mozzik, ky i fundit nuk ka ndaluar me projektet e reja në muzikë.

Mozzik ka lajmëruar këngë të reja, e fansat po presin që të dëgjojnë ‘Dhelpër dinake’, për të cilën thuhet se ja ka kushtuar Loredanës. Reperi ka premtuar që nuk do të ndalet me prurjet muzikore, ndërsa ka zbuluar një tjetër fakt interesant. Pyetur nga një ndjekës, nëse këngët në vijim do të jenë shqip apo gjermanisht, Mozzik përgjigjet: “Shqip”.

Kujtojmë se disa prej projekteve të tij me Loredanën kanë qenë më së shumti në gjuhën gjermane. Dhe sipas reperit këtë e ka bërë për të depërtuar sa më shpejt edhe në tregun e muzikës gjermane, veç asaj shqiptare.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mësipërme./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: