Connect with Us

FOTO-“Nuk e priti aq mirë”/ Bora Zemani tregon çfarë ndodhi me surprizën që i bëri babait

Showbizz

FOTO-“Nuk e priti aq mirë”/ Bora Zemani tregon çfarë ndodhi me surprizën që i bëri babait

Publikuar

-

Moderatorja shqiptare Bora Zemani, i ka përlotur të gjithë me dedikimin e saj special për ditëlindjen e babait.

Ajo ka bërë një tatuazh të vogël, por plot kuptim, dhe do të jetë përgjithmonë në shpatullën e saj që tani e tutje.

Përmes një statusi në Instagram, Bora uron babain dhe shkruan: “Grada e Kolonelit! (Grada e fundit që ai mbajti, në gati 30 vite pune si oficer aktiv i Forcave të Armatosura shqiptare)”, e ka nisur shkrimin Bora, duke dedikuar të tjera fjalë emocionuese: “Të dua ba! Jam me fat që të kam e ndihem krenare që jam bija jote! Shpirt i bukur!”

Zemani ka sqaruar me humor që në fillim i ati ishte trembur, pasi ngjyra e kuqe e tatuazhit i ishte dukur si gjak.

“Pastaj kuptoi që ishte tatuazh me ngjyrë të kuqe dhe më në fund shijoi surprizën”, ka shtuar ajo. Asllan Zemani është aktualisht përgjegjës i Muzeut të Forcave të Armatosura, një pozicion që e mban prej vitesh./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: