Connect with Us

Horoskopi, 22 tetor 2019 nga Susan Miller/ Zbuloni surprizat që iu kanë rezervuar yjet për ditën e sotme

Life Style

Horoskopi, 22 tetor 2019 nga Susan Miller/ Zbuloni surprizat që iu kanë rezervuar yjet për ditën e sotme

Publikuar

-

Dashi

Ju mund të prisni një ditë të shkujdesur dhe lozonjare ku mund të bëni progres me një përfundim kreativ që ju sjell kënaqësi dhe përmbushje.

Demi

Ju mund të keni një mundësi për të ndrequr një situatë financiare sot që ka të bëjë me familjen tuaj ose me një çështje pasurie të paluajtshme.

Binjakët

Nëse po punoni për një negocim, vendim ose marrëveshje me një klient, partner biznesi ose edhe partnerin tuaj, sot do të bëni progres.

Gaforrja

Ju mund të jepni intervistë për një punë të re sot dhe jo vetëm do e fitoni atë pozicion por me një rrogë më të madhe se ajo që ju po merrni në këtë moment.

Luani

Ju mund të ndiheni në atë lloj humori që të deklaroni dashurinë tuaj dhe adhurimin për dikë që ju sjell kënaqësi, fëmija juaj ose një shoku juaj i dashur.

Virgjëresha

Ju do të jeni në një gjëndje të gëzuar sepse do të merrni një miratim emocional nga të afërmit tuaj që ju e donit gjithmonë për t’i ndihmuar ata.

Peshorja

Fokusi juaj mund të jetë në një kënaqësi shoqërore më shumë se çdo gjë tjetër, kështu që sigurohuni që të skeduloni pak kohë pas pune për të qëndruar mes shokësh.

Akrepi

Dikush me pushtet në industrinë tuaj mund t’ju njohë dhe t’ju lavdërojë, dhe ai ose ajo mund t’ju ndihmojë për të bërë më shumë para.

Shigjetari

Hëna do të jetë në një kënd perfekt me Jupiterin, planetin tuaj drejtues, dhe ju do të kuptoni se asgjë nuk do t’ju ndalojë për të zgjeruar horizontin tuaj tani.

Bricjapi

Ju mund të merrni një mbështetje të inspiruar në një mënyrë shumë të papritur sot, dhe kjo mund të jetë financiare, por mund të jetë edhe vetëm emocionale.

Ujori

Ju mund të ndiheni të përforcuar emocionalisht nga shoku ose shoqja juaj pasi kjo do të tregojë një mbështetje të paharrueshme ndërkohë që ju ndiqni ëndrrat tuaja.

Peshqit

Ju mund të keni mundësinë për të treguar me zë të lartë se si jeni ndërtuar ndërkohë që prezantoni një projekt të përfunduar dhe të gjithë do të jenë të impresionuar./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Life Style

Janë mjeshtër të fjalës/ Këto shenja të horoskopit nuk e njohin frikën

Publikuar

-

Nga

Luani Luani është folës shumë i mirë në public pasi nuk ka frikë dhe as kompleks të dalë para njeërzve. Për ta është jetike dalja në skenë dhe të tregojnë se janë lider. Binjakët Binjakët kanë një gjuhë shumë të veçantë kur bëhet fjalë për komunikim. ata kanë shumë njohuri rreth subjektit dhe ç do […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Injorues dhe kokëfortë/ 5 shenjat e horoskopit që nuk e durojnë dot që të tjerët t’iu tregojnë se çfarë duhet të bëjnë

Publikuar

-

Nga

Dashi Kur dikush i thotë një Dashi të mos bëjë diçka apo se po rrezikon nëse e bën një gjë, dijeni se si përfundim ai do ta bëjë atë që ka menduar. Dashi është kokëfortë dhe askush nuk e mbështet në këtë pikë. Demi Demët njihen si kokëfortë dhe nuk e besojnë se një njeri […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

E thonë studiuesit: Të ngisni makinën teksa dëgjoni muzikë mbron zemrën dhe trurin nga stresi

Publikuar

-

Nga

Kur ngecni në një trafik të rënduar është shumë e zakonshme të ndiheni të stresuar. Shumë gjëra mund të shkojnë keq gjatë rrugës, duke bërë që zemra të shtojë rrahjet e saj dhe presioni i gjakut të rritet. Studimet tregojnë se stresi i udhëtimit tuaj të përditshëm mund të jenë një faktor i sëmundjeve të […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Xhandan dhe Sevgi surprizojnë Ojkyn për ditëlindje/ Ja çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Publikuar

-

Nga

Xhandan dhe Demir zihen për vendimin që ka marrë Ojky për të mos shkuar në shkollë. Demir e lë Ojkyn të bëjë siç ka dëshirë ndërsa Xhandan nuk e pranon vendimin e saj. Demir i tregon Xhandanit se Ojkyn e kanë akuzuar se ka vjedhur para. Xhandan dhe Demir vendosin ta zgjidhin këtë çështje. Demir […]

LEXO TE PLOTE