Connect with Us

“Kjo e bën zemrën time kaq të lumtur”/ Tashmë 39 vjeç, ja ditëlindja luksoze e Kim Kardashian

Showbizz

“Kjo e bën zemrën time kaq të lumtur”/ Tashmë 39 vjeç, ja ditëlindja luksoze e Kim Kardashian

Publikuar

-

Ylli i reality show “Keeping up with the Kardashians”, Kim Kardashian, festoi ditën e djeshme 39-vjetorin e lindjes së saj.

Festa dhe urimet kanë vazhduar deri në orët e vona të mbrëmjes së djeshme.

Në një postim në Instagram, pak orë më parë Kim ka treguar për ndjekësit e saj si e ka festuar këtë 39-vjetor, i cili mesa duket ka qenë ditëlindja më e bukur deri tani.

“Faleminderit shumë për të gjithë dashurinë këtë ditëlindje! Kalova ditëlindjen më të mirë dhe relaksuese ndonjëherë! E kalova fundjavën me shokët e mi fantastikë në Palm Springs, më pas hëngra një darkë familjare në shtëpinë time. Restoranti im i preferuar armenian erdhi dhe u kujdes për darkën. Mora dhurata fantastike nga e gjithë familja dhe Kayne më dhuroi disa çanta fantastike. Ai dhuroi gjithashtu 1 milion dollarë për fondacionet e mia të bamirësisë. Kjo e bën zemrën time kaq të lumtur!”- shkroi Kim në postimin e saj.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mësipërme./CNA.al

 

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Kapen mat/ Kylie Jenner rikthehet me Travis Scott?

Publikuar

-

Nga

Para pak muajsh, miliarderja Kylie Jenner dhe reperi Travis Scott i dhanë fund marrëdhënies së tyre duke u treguar të sinqertë me fansat e tyre. Ndonëse të ndarë, Kylie dhe Travis ruanin marrëdhënia të mira për shkak të vajzës së tyre Stormit. Ditën e djeshme dy ish të dashuruarit  kanë kaluar kohë bashkë vogëlushen e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Keisi shpërthen ndaj Roza Latit: Të janë tharë idetë, po të ishe e aftë do punoje te “Portokallia”

Publikuar

-

Nga

Stresi dhe Kejsi janë një nga çiftet më të komentuara në mediat rozë përsa i përket jetës së tyre private. Së fundi reperi ka qenë i ftuar në emisionin e Roza Latit ku është bërë pjesë e një skeçi që duket se Keisi nuk e ka pritur aspak mirë. Roza dhe Stresi rikthyen skenën e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Femrat shqiptare që shkojnë me baballarët tanë”/ Deklarata e fortë e reperit: Shembull i pështirë

Publikuar

-

Nga

Reperi i njohur shqiptar Stresi shpesh herë ka bërë deklarata shumë të forta në rrjetet sociale duke sulmuar vajzat shqiptare. I ftuar në emisionin “Why Not” me Roza Latin u shpreh se femrat shqiptare kanë përfunduar rrugëve të Tiranës dhe lokaleve të natës dhe lidhen me burra në moshën e baballatëve tanë. “Unë nuk i […]

LEXO TE PLOTE