Connect with Us

“Po më del zemra nga vendi”/ Së shpejti baba, Alfio bën që tani tatuazh për fëmijën

Showbizz

“Po më del zemra nga vendi”/ Së shpejti baba, Alfio bën që tani tatuazh për fëmijën

Publikuar

-

“Po më del zemra nga vendi”/ Së shpejti baba, Alfio bën që tani tatuazh për fëmijën

Shefi i njohur i kuzhinës Alfio Rrotani dhe moderatorja Fatma Methasani do të bëhen prindër për herë të parë.

Në pritje të fëmijës së tij të parë, Alfio po e përjeton me shumë emocione këtë periudhë. Ai ka vendosur që të gjitha këto ndjenja t’i gdhendë në një tatuazh dedikuar bebit që së shpejti do të vijë në jetë.

“Dad to be” dhe një tullumbace me një zemër është tatuazhi që Alfio ka bërë midis shpatullave.

Kujtojmë se ende nuk është zbuluar gjinia e fëmijës pasi të dy kanë vendosur të jenë shumë hermetik duke zbuluar sa më pak rreth bebit.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Sot është një nga vajzat më seksi të showbizit/ Armina Mevlani publikon foton kur ishte vetëm 15 vjeç

Publikuar

-

Nga

Blogerja e njohur shqiptare Armina Mevlani është një nga vazjat më seksi dhe aktive në rrjetet sociale. Armina ndan me ndjekësit e saj të shumtë momente nga jeta e saj e përditshme si dhe stilin e saj të jetesës. Shpesh herë është përfolur për operacionet plastike por ajo ka mohuar gjithnjë duke thënë se nuk […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja i “vë flakën” rrjetit/ Emily Ratajkowski “ngre” temperaturat me fotot e saj me bikini

Publikuar

-

Nga

Emily Ratajkowski është bërë e njohur falë formave të saj perfekte dhe fotove shumë të nxehta në rrjetet sociale. Emily numëron mbi 25 milionë ndjekës në Instagram të cilët janë shumë aktivë duke pëlqyer dhe komentuar fotot e bukuroshes. Së fundi, modelja ka ndezur rrjetin teksa shfaqet e veshur me një palë bikini minimaliste leopardi. […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

FOTO-Selena Gomez risjell në modë fustanet me shkëlqim/ Këngëtarja rrëmben vëmendjen në eventin e rëndësishëm

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Selena Gomez ka qenë pjesëmarrëse në eventin për mbrojtjen e të drejtave dhe liritë e njerëzvëe, ACLU. 27 vjeçarja  ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve teksa është shfaqur shumë ndryshe nga çka jemi mësuar të shohim në rrjetet e saj sociale. Selena ka risjellë në modë fustanet me shkëlqimm e veshur me një të […]

LEXO TE PLOTE