Connect with Us

VIDEO-Bebe Rexha çmendet/ Bën twerk mes njerëzve dhe videoja po bën xhiron në rrjetet sociale

Showbizz

VIDEO-Bebe Rexha çmendet/ Bën twerk mes njerëzve dhe videoja po bën xhiron në rrjetet sociale

Publikuar

-

Këngëtarja Bebe Rexha nuk di të ndalet. Së fundi Bebe ka publikuar në Instastory ku shihet duke bërë twerk në mes të rrugës.

Këngëtarja ka ekzaltuar turmën me lëvizjet e saj provokuese.Kjo nuk është hera e parë që Bebe komentohet për veprime të tilla, të cilat shpesh herë janë kritikuar nga fansat duke e quajtur të ekzagjëruar.

Kujtojmë fotografinë topless të Bebes, të cilën e postoi me rastin e ditëlindjes së saj, e cila u kritikua shumë nga njerëzit, madje edhe nga babai i saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: