Connect with Us

VIDEO- Gjiko thyen rekord dhe i shokon të gjithë / Ja sa këngë bën reperi për 10 orë në ditë

Showbizz

VIDEO- Gjiko thyen rekord dhe i shokon të gjithë / Ja sa këngë bën reperi për 10 orë në ditë

Publikuar

-

Ditën e sotme reperi i njohur Gjiko i ka befasuar të gjithë fansat e tij. Ai ka treguar se pas një periudhe të gjatë pushimi, po rikthehet shumë fuqishëm në tregun muzikor.

Reperi e ka bërë të ditur rikthimin e tij me anë të disa fotove dhe videove të publikuara në Instagram.

Reperi ka treguar se ka gati 12 këngë të reja për të cilat ka punuar nga 10 orë në ditë. Këngët priten të publikohen së shpejti dhe krahas ka një mesazh të fortë për të gjithë kolegët e tij repera.

Gjiko në video ka përdorur një fjalor të pisët duke nxjerrë në pah një anë të karakterit të panjohur për shumë nga fansat e tij.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme dhe galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: